ru
ua
ru
ua

Android 12 Beta: дата виходу, функції, дизайн | Новини

Презентовано першу бета-версію Android 12. Нова версія буде відрізнятися оновленим дизайном і системою безпеки. Крім цього розробники заявляють про те, що нова ​​система допоможе поліпшити спільну роботу всіх пристроїв.

Чим буде відрізнятися оновлена версія:

  1. Що стосується дизайну, то розробники стверджують, що Android 12 включатиме в себе суттєву зміну дизайну, найбільшу в історії системи, а саме персоналізацію. Починаючи з Android 12 на всіх смартфонах Pixel, буде передбачена можливість повної персоналізації свого телефону. Так користувач може вибрати “шпалери”, а система автоматично визначить, які кольори домінують, які доповнюють, а які добре поєднуються. Після цього ці кольори будуть застосовані до всієї ОС.
  2. Плавний рух і анімація. З даними оновленням телефон швидко відреагує на дотики користувача плавним рухом і анімацією.
    Розробники окремо відзначають, що тепер пристрої Android працюють і реагують швидше, а також підвищують енергоефективність, тому користувач може використовувати свій пристрій довше без підзарядки.
  3. Панель повідомлень у новій версії стала більш інтуїтивно зрозумілою, з чітким і швидким оглядом повідомлень додатка. Область швидких налаштувань також була перебудована і тепер включає в себе Google Pay і Home Controls.
  4. Допомога від Google: тривале натискання кнопки живлення викличе Асистента, якщо користувачеві потрібно зателефонувати, використати програми, задати питання або прочитати вголос статті з великою кількістю тексту.
  5. Нова панель управління конфіденційністю дозволяє легко відкликати дозволи для додатків прямо з панелі управління.
    Крім цього, в верхньому правому кутку розміщений новий індикатор, який показує, коли додатки користувача отримують доступ до мікрофона або камери пристрою.

Після завершення бета-тестування операційної системи Google анонсує вихід остаточної версії. Імовірно, він відбудеться восени 2021. Зараз Android 12 Beta 1 вже доступна для смартфонів Pixel починаючи з моделі Pixel 3 і інших виробників, таких як Asus, Sharp, OnePlus, OPPO, Xiaomi, Realme, Techno, TCL, Vivo і ZTE.

При підготовці матеріалу використана інформація ресурсу blog.google.

Вам сподобалася стаття?

0