ru
ua
ru
ua

Дизайн спальні: 7 стилів з фото в сучасному інтер’єрі

Як вибрати дизайн спальні, щоб оформити головну кімнату для відпочинку в будинку стильно, сучасно і затишно? Звичайно, обстановку варто підібрати на свій смак, спираючись на загальний стиль квартири, щоб гармонійно вписати всі елементи в єдиний стиль.

Пропонуємо до вашої уваги 7 креативних ідей з фото спальні в найпопулярніших стилях:

  1. Лофт.
  2. Скандинавський.
  3. Прованс.
  4. Мінімалізм.
  5. Модерн.
  6. Хай-тек.
  7. Класика.

Сподіваємося, наші приклади оформлення приміщення для сну допоможуть підібрати відповідні до власного смаку та стилю ліжко, інші меблі та аксесуари для створення автентичної атмосфери у вашому домі.

Спальня в стилі лофт

Стиль лофт – це вільний і досить спокійний стиль. Так як «Loft» перекладається як «Горище», для нього характерні груба або відсутня обробка, бетонні, цегляні або навіть місцями необроблені стіни.

Декоративні елементи підбираються такі, які виглядають неординарно і привертають увагу. Наприклад, сучасні скульптури, світильники незвичайної форми, а іноді навіть гамаки або гойдалки. Найчастіше прості або ж великі вітражні вікна.

Дизайн спальні в стилі лофт

Дизайн спальні в стилі лофт

Спальня в скандинавському стилі

В скандинавському стилі використовується дизайн в білих, бежевих і пастельних тонах. Інтер’єр повинен бути простим і практичним. Кімната в цьому стилі припускає обстановку зі світлими меблями з натурального дерева, переважно зі строгими лініями. Що стосується підбору аксесуарів, можна підібрати кілька предметів яскравого кольору.

Дизайн спальні в скандинавському стилі

Дизайн спальні в скандинавському стилі

Спальня в стилі прованс

Так як прованс – провінційний французький стиль, він відноситься до дизайну з легкими, південними елементами. У дизайні інтер’єру прованс повинні переважати теплі пастельні тони, стіни, оброблені штукатуркою, зістарені меблі з потертостями або різьбленням по дереву. З аксесуарів можуть бути порцелянові та керамічні статуетки, а також велика кількість живих квітів і гербаріїв.

Дизайн спальні в стилі прованс

Дизайн спальні в стилі прованс

Спальня в стилі мінімалізм

Мінімалізм – це лаконічний стиль, що характеризується простотою, стриманістю і лаконічністю. Здебільшого в цьому стилі використовується поєднання двох кольорів і геометричність форм. У приміщенні з таким дизайном, як правило, має бути багато вільного простору, великі та масивні вікна для забезпечення кімнати достатньою кількістю світла. Декор і орнаменти практично відсутні, якусь порожнечу можна розбавити парою мінімалістичних картин.

Дизайн спальні в стилі мінімалізм

Дизайн спальні в стилі мінімалізм

Вам може бути цікаво

Вибираємо пледи та покривала

Спальня в стилі модерн

Модерн – це стиль, в дизайні якого використовуються переважно натуральні спокійні кольори та природні матеріали. Як правило, цей стиль має на увазі під собою відмову від твердих різких ліній на користь більш округлих і м’яких. На предметах меблів, дверних отворах і віконних рамах можуть бути присутніми елементи з добре помітною дерев’яної текстурою.

Для оформлення вікон, прикраси стелі та перегородок можна використовувати мозаїку та техніку вітражу. У декорі також використовуються природні теми: стилізовані рослинні та тваринні орнаменти, спрощене зображення лілій, пелюсток і листя, метеликів із бабками.

Дизайн спальні в стилі модерн

Дизайн спальні в стилі модерн

Вам може бути цікаво

Як вибрати подушку

Спальня в стилі хай-тек

Стиль хай-тек має риси урбаністичного дизайну. Його головна особливість – це виступаючі елементи конструкцій, труби, механічні поверхні. Переважають геометричні лінії та абстрактні фігури. В основному використовуються метал, скло та пластик. Замість декору й аксесуарів – блиск металевих поверхонь і красива гра світла на склі.

Дизайн спальні в стилі хай-тек

Дизайн спальні в стилі хай-тек

Вам може бути цікаво

Як вибрати жалюзі і ролети

Спальня в класичному стилі

Класичний стиль – стиль епохи палацової розкоші, тому сучасний класичний інтер’єр відрізняється своєю строгістю, елегантністю, а головне, функціональністю. Дуже важливо використовувати натуральні матеріали для обробки і декору – цінні породи дерева, мармур. Добре впишеться в інтер’єр ліпнина на стелі та настінні розписи.

Дизайн спальні в класичному стилі

Дизайн спальні в класичному стилі

Вивчивши різноманіття варіантів, виберіть відповідний вашим особистим уподобанням та індивідуальному стилю житла. Нехай ваша спальня стане ідеальним місцем для сну і приємного відпочинку після насичених справами буднів. Сподіваємося, наші рекомендації допоможуть визначитися з правильним вибором ліжка та інших аксесуарів для спального приміщення.

Вам сподобалася стаття?

0