ru
ua
ru
ua

Німецький бренд автокрісел Avova в Україні

За даними німецької Ради безпеки дорожнього руху, в Німеччині кожні 18 хвилин в аварію потрапляє дитина віком до 15 років. Тому при виборі дитячого автокрісла рекомендуємо батькам проявити особливу ретельність і увагу.

Коли потрібні стовідсоткові гарантії безпеки, ніхто не готовий йти на компроміс з якістю, а економія відходить на другий план. Цим принципом керується Avova — німецький виробник дитячих автокрісел.

Усі вироби бренду проходять тестування за найвищими стандартами, щоб максимально відповідати вимогам німецького, європейського і міжнародного законодавства.

 Дитяче автокрісло Avova

Усі крісла сертифіковані за стандартом ISO 9001 Міжнародної організації стандартизації, розроблені й затверджені з урахуванням новітніх європейських стандартів безпеки UN R-129 (I-Size).

В основі кожної моделі ISOFIX – міжнародна стандартизована система жорсткого кріплення дитячого автокрісла в автомобілі. Це швидкий, зручний і безпечний спосіб установки без використання трьохточкового ременя. Головна особливість розробки – ризик неправильної установки зведений до мінімуму.

ISOFIX забезпечує сильне і безпечне кріплення дитячого крісла в автомобілі. А верхній якірний ремінь запобігає зміщенню крісла в машині в разі аварії.

Вам може бути цікаво

Як вибрати дитяче автокрісло

Історія бренду

Усе почалося в 1980-х роках, коли в німецькому місті Ульм пан Манфред спроектував першу модель автокрісла для власних дітей.

Відтоді Манфред розробив і запустив у виробництво кілька поколінь дитячих автокрісел. Вони успішно пройшли випробування і виграли десятки престижних нагород по всьому світу.

Через тридцять років Манфред прийняв рішення почати все з нуля, спираючись тільки на свою кваліфікацію і досвід. І сьогодні ним керує бажання виробляти досконалі дитячі автокрісла, на 100% безпечні у використанні.

Манфред зібрав команду перевірених експертів і заснував компанію Avova, де кожен співробітник поділяє погляди на питання дитячої безпеки під час їзди в автомобілі.

Дитяче автокрісло з Німеччини

Ключові особливості продукції

Підлаштовується під дитину

Крісла Avova ростуть разом із дитиною за рахунок системи автоматичного регулювання бічних крил. Відстань між ними збільшується в міру підйому підголівника. Регулювання простору для сидіння забезпечує дитині високий рівень комфорту.

Виробництво у Німеччині

Повний цикл виробництва автокрісел працює в німецькому Ульмі. Команда інженерів та експертів постійно працює над удосконаленням продукції. Надійність Avova підвищується з кожним роком з урахуванням змін європейських і світових стандартів безпеки.

Тестування в Німеччині

У 2020 році крісло для дітей компанії Avova успішно пройшло випробування в ліцензованій німецькій незалежній лабораторії ADAC. Цей іспит із безпеки вважається одним із найсуворіших у світі, тому що вимоги до виробників посилюються щороку. Наприклад, вводяться додаткові випробування з імітацією поїздки дитини зі шкільним ранцем.

Фахівці ADAC встановили, що при використанні дитячого автомобільного крісла Avova знижується ризик отримати травму при бічному зіткненні, конструкція відрізняється стійкістю і простотою в експлуатації.

Автокрісла Avova відповідають новітнім стандартам безпеки Європи I-SIZE R-129:

 • успішне проходження випробувань на фронтальний, задній та бічний удар у корпус автомобіля;
 • передбачені додаткові параметри безпеки для голови та шиї дитини;
 • автокрісла розроблені таким чином, щоб забезпечити перевезення дітей віком до 15 місяців проти напрямку руху;
 • за новим стандартом автокрісло можна встановити в автомобіль за допомогою штатного ременя безпеки;
 • обов’язкова класифікація крісел не за віком або вагою, а за ростом дитини;
 • обов’язкове тестування* на бічний удар на швидкості 32 км / год.

*для дотримання цього пункту в кріслах Avova передбачений захист від бічних ударів ISIP.

Німецьке автокрісло для дітей

Розширена гарантія

В Україні на всі крісла Avova діє розширена гарантія на 50 місяців. Щоб гарантія діяла на автокрісло для вашої дитини, потрібно:

 • купити дитяче автокрісло на території України;
 • зберегти оригінал чека, який підтверджує факт покупки;
 • пройти реєстрацію в спеціальній формі за цим посиланням.

Безкоштовна заміна у разі ДТП

Якщо дитяче крісло Avova отримує пошкодження під час аварії, компанія замінює його на нове протягом усього гарантійного періоду в 50 місяців.

Щоб заміна стала можливою, треба дотриматися низки умов:

 • купити крісло в Україні;
 • зберегти оригінал чека для підтвердження покупки;
 • заповнити спеціальну форму за цим посиланням;
 • указати ПІБ, прикріпити протокол адміністративного правопорушення, а також фотографії місця ДТП.

Нагороди і тестування

У 2021 році компанія Avova перемогла у престижному конкурсі Red Dot Design Award. Членів журі вразила простота поводження з дитячим кріслом, а також вільне обертання сидіння на всі 360 градусів.

У ході тестування в німецькій незалежній лабораторії ADAC дитяче крісло Avova Sperling-Fix i-Size визнано придатним для перевезення дітей віком від 15 місяців. Висота ременя безпеки швидко і легко змінюється за ростом дитини за допомогою центрального регулятора.

Крісло майже не забруднюється в процесі експлуатації, тому чистити його потрібно рідко і це займає мінімум часу. М’який і екологічний чохол підходить для прання в пральній машині. Компактна конструкція займає мало місця в салоні.

Виробник дитячих автокрісел Avova

Переваги топового крісла Avova SPERBER-FIX I-SIZE

Модель відповідає новому європейському стандарту безпеки R129 I-SIZE. При рості дитини від 40 до 105 см і вазі від 1,8 до 20 кг рекомендована установка проти напрямку руху. При рості від 76 до 105 см і вазі до 20 кг рекомендована установка по ходу руху.

Завдяки вільному обертанню на 360 градусів саджати дитину в крісло легко і зручно. Найкомфортніший варіант посадки – поворот на 90 градусів обличчям до автомобільної двері.

Чому батьки в усьому світі обирають SPERBER-FIX:

 1. Швидка і проста установка завдяки кріпленню ISOFIX.
 2. Вставка для новонароджених із Memory Foam. Неповторна 3-ступінчаста вставка з MemoryFoam для новонароджених забезпечує дитині додатковий захист. Вставку можна індивідуально налаштувати під зріст дитини. Унікальна особливість автокрісла SPERBER-FIX I-SIZE.
 3. Зручні та надійні автоматичні замки.
 4. Кнопка-запобіжник, щоб уникнути випадкового розблокування.
 5. Інтегрована система захисту від бічних ударів.
 6. Ергономічний підголовник зі спіненого матеріалу надійно захищає чутливі зони голови та шиї дитини.
 7. Опорна нога – третя точка опори для більшої безпеки.
 8. П’ятиточкові ремені безпеки зі швидким і зручним регулюванням.

Додаткові переваги SPERBER-FIX:

 • удосконалення кріплення тазового ременя виключає неправильне розміщення ременя в ділянці таза дитини і знижує ризик травми при аварії;
 • регулювання кута нахилу в трьох положеннях для додаткового комфорту в дорозі;
 • направляюча з фіксацією ременя під зріст дитини;
 • вентиляційні отвори покращують циркуляцію повітря, створюють умови для комфортної й спокійної поїздки малюка;
 • у конструкції передбачений зручний відсік для зберігання ременів безпеки;
 • замок п’ятиточкових ременів безпеки не заважає дитині насолоджуватися поїздкою;
 • вага автокрісла всього 12,5 кг.

Безпечне автокрісло для дітей

На що ще звернути увагу перед покупкою крісла SPERBER-FIX

У конструкції також передбачена триступенева шовкова вставка для новонароджених. Вона зроблена з амортизуючої піни з ефектом пам’яті. Вставку легко налаштувати з урахуванням росту дитини.

Для установки проти напрямку руху є обмежувальна панель. Батьки можуть вибрати три сидячих і три лежачих положення.

Для додаткового комфорту передбачена глибока і м’яка бічна підтримка. Високоміцний сталевий каркас розрахований на тривалий термін експлуатації.

Рекомендуємо також звернути увагу на інші моделі дитячих автокрісел Avova.

Незважаючи на світове визнання і схвалення, рекомендуємо уважно вивчити інструкцію з експлуатації автомобіля перед покупкою і установкою крісла. Переконайтеся, що в задній частині автомобіля передбачені точки кріплення TopTether (Isofix).

Нехай усі ваші сімейні поїздки на автомобілі будуть комфортними і безпечними!

Вам сподобалася стаття?

0