ru
ua
ru
ua

Нова лінійка телевізорів LG 2021 – стираємо межі між реальністю і ТБ

Оновлений модельний ряд LG включає ТВ з екранами OLED, QNED Mini LED і NanoCell, які демонструють значні переваги над усім, що ви могли бачити раніше. LG відразу займають лідерську позицію в технологіях, надаючи глядачеві можливість випробувати повне занурення і захват від зображення, що демонструється, та звуку.

Із позиції дизайну в цьому поколінні корейці вирішили повністю піти у мінімалізм. Телевізори LG 2021 року мають підкреслено лаконічний і стриманий дизайн, який буде вишукано виглядати в будь-якому існуючому інтер’єрі, від хай-тек і ретрофутуризму – до модерну і неокласики. Окремо варто сказати про телевізори з OLED-екранами, дизайн яких отримав влучну і ємну назву «Галерея» – вони щільно прилягають до стіни і виглядають так, ніби це не сучасні телевізори, а картини відомих художників-модерністів. Непідготовлений гість легко може прийняти такий ТВ за оригінальний художній декор інтер’єру.

LG OLED LTV 2021

Вам може бути цікаво

Як вибрати телевізор

Флагманські телевізори LG на базі OLED

Компанія анонсувала вихід чотирьох нових флагманських телевізорів з OLED-екранами:

 1. LG OLED Z1
 2. LG OLED G1
 3. LG OLED C1
 4. LG OLED A1

Усі вони отримали панель із пікселями, які самі підсвічуються, це дозволяє домогтися ще більш вражаючою контрастності й чіткості зображення в порівнянні з ТВ минулих поколінь. Також у комплекті з телевізорами поставляється легендарний пульт Magic Remote, тільки значно вдосконалений, із поліпшеною ергономікою і більш сучасним технологічним оснащенням.

LG OLED Z1

Z1 – квінтесенція технологічної думки. Ці ТВ із роздільною здатністю 8К (7680х4320 пікселів) отримали вдосконалений флагманський процесор LG α9 Gen4 з підтримкою штучного інтелекту. Заявлена ​​підтримка розширеного динамічного діапазону Dolby Vision IQ  – це модернізований HDR із використанням світлових датчиків панелі, який може адаптувати зображення в залежності від рівня освітлення в приміщенні, часу доби та інших дрібних нюансів. Також телевізори LG серії OLED Z1 отримали підтримку кристально чистого звуку Dolby Atmos. Гарні новини для власників приставки PlayStation 5 або Xbox Series X – OLED Z1 оснащені інтерфейсом HDMI 2.1, що дозволить отримати еталонне зображення з високою частотою кадрів і мінімальним часом відгуку. Також є підтримка режиму 4K/120 Гц, технологій Variable Refresh Rate і Dynamic HDR.

LG OLED Z1

LG OLED G1

G1 – модельний ряд на базі матриць OLED Evo, що привертає увагу строгим лаконічним дизайном, малою товщиною корпуса і позамежною яскравістю, яка може сягати 1,100 ніт – це на 20% більше в порівнянні з минулим поколінням. Окремо варто відзначити, що збільшення максимальної яскравості вдалося досягти без зниження терміну служби світлодіодів. Інженери LG просто використовували додатковий шар і міцніший випромінюючий матеріал, за рахунок чого вдалося збільшити довжину світлової хвилі і, як наслідок, яскравість. Глибина кольору матриці в телевізорах OLED G1 становить чесні 10 біт, а працює лінійка на базі флагманських процесорів LG α9 Gen4.

LG OLED G1

LG OLED C1

C1 – основна лінійка, орієнтована на масовий сегмент. OLED C1 також працюють на базі процесора LG α9 Gen4  і підтримують технології штучного інтелекту. Автокорекція зображення, масштабування роздільної здатності та інноваційна платформа webOS у вашому розпорядженні. Дана лінійка відрізняється мінімальним часом відгуку в 1 мс і підтримує режим Game Optimizer, створений спеціально для геймерів, які хочуть відчути всі принади некстгена на власній шкурі. Якщо ви любите видовищні шутери і пригодницькі ігри з підвищеною динамікою, телевізор LG OLED C1 – ідеальне рішення. Також варто сказати, що лінійка C1 представлена ​​найбільшою різноманітністю діагоналей – від 48 до 77 дюймів.

LG OLED C1

LG OLED A1

A1 – бюджетна лінійка OLED-телевізорів від LG, оснащена процесором минулого покоління LG α7 Gen4. Однак його можна вважати «бюджетним» лише умовно, адже на практиці цей процесор практично не поступається флагманським чіпам минулого покоління. Він забезпечує такий самий високий рівень швидкодії та продуктивності, але з незначним відривом все ж поступається процесору «альфа дев’ять». LG OLED A1 – це ідеальний продукт із точки зору співвідношення вартості й підтримки сучасних технологій. Якість зображення моделей цієї лінійки не дуже поступається флагманам.
Однак варто зазначити, що в A1 відсутній новітній інтерфейс HDMI 2.1, пропускна здатність якого становить 40 Гбіт/с, тому про підтримку режиму 4K/120 Гц не йдеться. Також ця лінійка не підтримує вертикальну синхронізацію Variable Refresh Rate і Dynamic HDR. Якщо ці технології для вас важливі, дивитися потрібно в сторону лінійок C1, G1 і Z1.

Вам може бути цікаво

Кадри вирішують усе!

Телевізори LG QNED Mini LED

Модельний ряд преміальних ТВ QNED Mini LED представлений панелями з діагоналлю 75 і 86 дюймів. Інноваційна матриця QNED на базі підсвічування MiniLED об’єднує переваги двох популярних типів матриць: NanoCell і Quantum Dot. Позамежний рівень контрастності досягається за рахунок роботи 30 000 світлодіодних елементів і 2500 блоків затемнення – чорний колір сприймається і відчувається настільки ж глибоко, як і на телевізорах з OLED.

Тільки-от QNED Mini LED, крім контрастності, забезпечують глядачеві ще масу крутих переваг:

 • поліпшена передача кольору завдяки технології побудови зображення з використанням квантових точок;
 • позамежна роздільна здатність 8К із підтримкою автоматичного масштабування (апскейлінг) у разі відтворення відеоконтенту в більш низькій роздільній здатності;
 • більш висока максимальна яскравість;
 • вища точність управління пікселями;
 • покращений HDR;
 • підтримка частоти 120 Гц на всіх моделях;
 • термін служби значно вищий.

На QNED-матрицях кожен піксель являє собою «тріо» з червоного, зеленого і синього пікселів, завдяки чому виробникові вдалося позбутися «розмиття» білими підпікселями, як це було в OLED.

Квантові точки, про які повідомляє виробник, є додатковим шаром у складі матриці, що складається з наноскопічних кольорових точок. Ці точки збільшують яскравість підсвічування і «очищують» білий колір від домішок і відтінків інших кольорів. Як результат, телевізори на базі матриць QNED Mini LED забезпечують більш точну передачу кольору і набагато більше різноманіття відтінків у порівнянні зі звичайними LED-телевізорами, а в чомусь обходять навіть OLED.

LG QNED Mini LED LTV 2021

Інноваційні технології телевізорів LG 2021

Підсумками міжнародної виставки споживчої електроніки в 2021 році стало нагородження телевізорів LG і визнання деяких моделей на світовому рівні. Серед моделей із роздільною здатністю 8К нагороди удостоїлися дві лінійки:

 • NANO99;
 • NANO 96.

Це ультратонкі панелі NanoCell із використанням підсвітки Full Array Local Dimming, застосування якої дозволило значно покращити контрастність.

Серед телевізорів із роздільною здатністю 4К нагороджені серії NANO91, NANO86, NANO80, NANO77 і NANO75, які також побудовані на базі матриць NanoCell. Якість передачі кольору і насиченість картинки на цих панелях сильно вразили гостей і суддів, так що можна припустити, що в майбутньому на нас чекає логічний розвиток і подальше вдосконалення цієї технології.

LG NanoCell LTV 2021

У 2021 році компанія LG виводить на ринок телевізори з підтримкою інноваційних технологій та корисних функцій:

 1. HDR10 PRO. Удосконалений розширений динамічний діапазон для ТВ із 10-бітними матрицями. Значно покращує перенесення кольорів і деталізацію зображення.
 2. Dolby Vision IQ. Опція Dolby Vision IQ дозволяє телевізору автоматично регулювати яскравість відтворення HDR-контенту не тільки в залежності від освітленості сцени або кадру, а й відповідно до умов у приміщенні, де знаходиться ТВ. Простіше кажучи, якщо ви після шостої вечора приходите додому і вмикаєте телевізор, то він автоматично підлаштує яскравість так, щоб вам було комфортно.
 3. Dolby Atmos. Технологія формування навколишнього звуку, яка значно підсилює занурення і покращує якість звукової сцени.
 4. FILMMAKER MODE™. Режим кінорежисера, що дозволяє глядачам налаштовувати контент у пару кліків і позбавляє від необхідності розбиратися в десятках повзунків і перемикачів.
 5. Variable Refresh Rate – технологія змінної частоти поновлення, що синхронізує частоту оновлення контенту з частотою телевізора, завдяки чому усуваються артефакти і «розриви» на екрані.
 6. OLED Motion Pro – функція, яка дозволяє зробити динамічні сцени ще більш чіткими і плавними.
 7. Gamer Optimizer – режим автоматичного регулювання параметрів зображення з метою покращення видимості темних і світлих ділянок.

 

LG QNED TV 2021

Крім іншого, всі телевізори LG 2021 року отримають оновлену платформу webOS 6.0, яка надає користувачеві ще більше функцій і можливостей настройки під себе. Для управління контентом передбачений вдосконалений пульт Magic Remote. Він підтримує функцію голосового управління та NFC, за допомогою якої можна синхронізувати пульт ДУ зі смартфоном.

Нові телевізори LG стануть доступні в офіційних магазинах партнерів в Україні вже в кінці квітня 2021 року.

Не пропустіть новинки!

Вам сподобалася стаття?

0