ru
ua
ru
ua

Whirlpool Corporation розширює можливості голосових асистентів для побутової техніки | Новини

25 травня 2021 р компанія Whirlpool Corporation оголосила про розширення можливостей голосових асистентів для побутової техніки. Розробка ведеться Whirlpool Appliances спільно з Google Assistant і Maytag.

Нова функція буде доступна за допомогою програмного забезпечення інтелектуального особистого помічника Google. За заявою представників компанії на конференції Google I / O в Маунтін-В’ю, Каліфорнія, голосові повідомлення Google Assistant, скоро з’являться на деяких підключених сушильних і пральних машинах Whirlpool і Maytag. Стосується це техніки, виробленої з 2016 року, а також деяких підключених продуктів брендів JennAir і KitchenAid. Орієнтовно це відбудеться в кінці 2021 року.

Відмінність цієї функції від вже існуючої, яка вимагає “прямих запитань”, в тому, що ці голосові повідомлення будуть заздалегідь попереджати користувачів пристрою про оновлення. Наприклад, для власників пральних і сушильних машин Whirlpool і Maytag нова розробка буде включати попередження про стан циклів прання і сушіння, в тому числі повідомлення про те, коли білизна готова до переміщення в сушарку і коли сушка завершена.

Крім цього Whirlpool Corporation розширює підтримку голосових повідомлень Google Assistant на інші пристрої, такі як духовки, холодильники та мікрохвильові печі, які теж будуть надавати користувачам активні попередження в реальному часі.

Власники підтримуваних пристроїв зможуть отримати доступ до розширених можливостей голосових повідомлень Google Assistant через безкоштовне оновлення прошивки, змінивши налаштування пристрою в додатку Google Home.

При підготовці матеріалу використана інформація з офіційного сайту Whirlpool Corporation.

Вам сподобалася стаття?

0