ru
ua
ru
ua

Xiaomi Mi Band 6: дата виходу, характеристики, порівняння моделей

У 2021 з нетерпінням чекаємо на оновлений фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 6. У мережі поки що немає офіційних даних, коли саме чекати новинку китайського бренду в продажу, але більшість попередніх смарт-браслетів Xiaomi виходила в період з червня по липень. Є висока ймовірність, що і в цьому році реліз трекера відбудеться на початку літа. А ми переходимо до найцікавішого – витоків, чуток і деяких офіційних заявам представників компанії. Ми ретельно проаналізували інфополе, і те, що нам вдалося дізнатися, точно буде цікавим усім шанувальникам Xiaomi.

UPD 01.05.2021: Xiaomi Mi Smart Band 6 Black вже в продажі!

Xiaomi Mi Smart Band 6 Black

Дизайн і характеристики фітнес-браслета Xiaomi Mi Band 6: інсайти

Фітнес-трекер

З точки зору дизайну новинка не отримає будь-яких істотних змін і успадкує традиційний для лінійки зовнішній вигляд. Це буде «таблетка» з округленими краями, яка надійно фіксується в каучуковому ремінці. Ремінці, втім, можна буде легко замінити як у плані матеріалів, так і колірного оформлення, тож любителі кастомізувати свої девайси залишаться задоволені. Є одне маленьке «але» – поки не відомо, чи будуть ремінці Xiaomi Mi Band 5 сумісні з Mi Band 6.

За частиною характеристик маємо наступну картину:

 1. AMOLED-дисплей з діагоналлю 1.2″. Його розширення складе 180 х 360 крапок, тобто щільність пікселів буде значна – 335 ppi. Це дуже хороший показник, практично рівень флагманських смартфонів. Для порівняння, у iPhone 11 цей параметр дорівнює 326 ppi. Природно, дисплей буде кольоровий і його можна буде всіляко кастомізувати, встановлюючи оригінальні теми оформлення з офіційних і неофіційних джерел.
 2. Голосовий помічник Alexa від Amazon – фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 6 стане першим у лінійці, який володіє цією можливістю з коробки.
 3. Ємність акумулятора 125 мАг. За деякими даними, девайс зможе працювати близько 15 днів без підзарядки. У цьому плані істотних поліпшень не відбулося, але цього і не потрібно – 2 тижні безперервної роботи і так влаштовували всіх.
 4. Bluetooth 5.2 – новітній стандарт, що забезпечує більш стабільне сполучення зі смартфоном, підвищену швидкість передачі даних і знижене енергоспоживання. Радіус дії Bluetooth 5.2 складає 200 метрів. Крім того, модуль цієї версії дозволяє підключатися до декількох пристроїв одночасно.
 5. Підтримка магнітної зарядки – така ж була і у Mi Band 5, тут без змін.
 6. Датчик вимірювання рівня кисню в крові. Про цю функцію просили багато спортсменів і Xiaomi нарешті пішли назустріч аудиторії. Правда, поки невідомо, чи будуть цією функцією володіти всі фітнес-браслети 6-го покоління, але Mi Band 6 Plus – точно.
 7. NFC для здійснення безконтактних платежів.
 8. Можливість сполучення зі смартфонами на базі Android і iOS.

Важливим нововведенням стане новий вібромотор, який відповідає за рівень, силу і частоту вібрації корпусу спортивного браслета.

З його допомогою користувач зможе налаштовувати інтенсивність вібрації на свій смак – причому для різних подій задавати унікальні параметри. Повідомлення із соціальних мереж один тип, для вхідних SMS інший, для нагадувань третій і т.д.

Які фітнес-функції отримає годинник Xiaomi Mi Band 6

Smart Watch

Гаджет гарантовано успадкує такі функції від свого попередника:

 1. Контроль денної активності. Смарт-браслет, що володіє цією функцією, протягом усього дня збирає дані від усіх датчиків і виводить це все у вигляді зручної для користувача статистики. Витрачений на фізичну активність час, пройдена дистанція, час неспання, досягнення поставлених цілей і т.д. Все це дозволяє власнику краще контролювати власне тіло і стежити за виконанням завдань.
 2. Секундомір – хороша річ для спортсменів, але нічого особливого в цій функції немає.
 3. Лічильник калорій. Прилад відстежує фізичний стан людини і за допомогою спеціальної формули розраховує, скільки калорій було витрачено на ті чи інші дії. Саме тому під час реєстрації так важливо вказати правильні дані про ріст, вагу, вік. Ці дані дозволяють більш точно відслідковувати витрату калорій.
 4. Крокомір – відмінна річ для будь-якої людини, яка намагається щодня виконувати певну норму активності.
 5. Функція плавання. У цьому режимі браслет Xiaomi Smart Band 6 відстежує кількість подоланих доріжок, вимірює дистанцію, цикли рухів плавця, кількість спалених калорій і в результаті видає SWOLF оцінку, яка дозволяє оцінювати власну ефективність за міжнародними стандартами.
 6. Розумний будильник. Відрізняється від звичайного тим, що будить користувача тільки під час фази швидкого сну. Це такий короткочасний період сну, коли прокидатися найпростіше. Тобто за допомогою розумного будильника прокидатися завжди буде приємніше.
 7. Пульсометр – фіксує мікропульсації шкіри, що виникають у результаті серцебиття, показує кількість скорочень серця у хвилину.
 8. Відстеження сну. Аналізує час і якість сну, дає рекомендації, як почати висипатися краще і що для цього робити.

Крім того, якщо вірити витокам та інсайду, фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 6 отримає кілька нових функцій:

 • вимір температури тіла власника;
 • висотометр (над рівнем моря);
 • функція зняття ЕКГ (електрокардіограма).

У принципі, усі три нові функції цілком можливі, тому що для їхньої реалізації не потрібна установка будь-яких дорогих додаткових модулів і сенсорів. З цих трьох сумнівна хіба що функція зняття ЕКГ, тому що для електрокардіографії потрібно потужне і дороге устаткування. І не факт, що компактний фітнес-браслет зможе надавати досить точні і достовірні графіки електричної активності серця. Але якщо цей слух виправдається, то Xiaomi Mi Band 6 стане найбільш неймовірним гаджетом 2021 року.

Смарт-годинник

Ціна і дата виходу Xiaomi Mi Band 6

Поки немає офіційних даних щодо того, коли Xiaomi Band 6 надійде в продаж, але, як ми говорили вище, усі попередні моделі лінійки виходили на початку літа. Є висока ймовірність, що і в цей раз китайський бренд залишиться вірний цій традиції, тож очікувати його надходження в продаж варто не раніше липня 2021 року.

Xiaomi Mi Band 5 Black

Xiaomi Mi Band 5 Black

Що стосується ціни, то, найімовірніше, новинка буде коштувати від 1000 до 1500 грн. Цей цінник для України не змінюється вже роками і немає ніяких причин вважати, що в цей раз щось зміниться. Якщо ви хочете придбати фітнес-браслет Xiaomi для себе або в подарунок вже зараз, варто придивитися до Mi Band 4 і Mi Band 5, оскільки ці моделі теж не втратили свою актуальність, хоч і пропонують менше функцій.

Джерела інформації: gsminfo.com.ua, prostomob.com, smartchasy.com

Фото взяті з джерел: unsplash.com

Вам сподобалася стаття?

0