ru
ua
ru
ua

Як дивитися онлайн ТБ

Як дивитися онлайн ТБ і в чому його переваги? Чим це відрізняється від перегляду ТБ через супутникову антену, кабельних операторів або приймачі Т2? Відповіді на ці та багато інших питань ви знайдете в даній статті. До того ж, ви дізнаєтеся, як підключити інтернет-телебачення самостійно.

Онлайн-телебачення: що це таке

По суті, інтернет-телебачення – це цифровий сигнал, який передається по мережі без спотворень. Що це дає користувачеві? Під час перегляду улюблених фільмів і телепередач можна натиснути на паузу, виконати перемотування вперед або ж повернутися до початку відео.

Підключивши онлайн ТБ, можна дивитися телебачення на будь-якому гаджеті з доступом до інтернету. Опція синхронізації дозволяє продовжувати перегляд відео з моменту, на якому ви зупинилися, навіть якщо ви почали дивитися фільм на ТБ, а закінчуєте на планшеті або смартфоні. Якщо сам телевізор не оснащений функцією підключення до всесвітньої павутини, завдання допоможе вирішити ТБ-приставка.

Під поняттям «інтернет-телебачення» можуть матися на увазі дві технології:

 1. IPTV – усі послуги надає інтернет-провайдер.
 2. OTT – перегляд ТБ не залежить від типу підключення.

Обидві технології продуктивні, оскільки дають користувачам можливість дивитися ТБ без реклами, у відмінній якості і з додатковим функціоналом. Правда, це задоволення не безкоштовне. Умови IPTV і OTT-телебачення можуть бути різними, в залежності від обраного пакета і провайдера.

Чи можна дивитися телебачення через інтернет безкоштовно? Так, якщо ви використовуєте комп’ютер і браузер. Досить просто ввести в пошуковику запит з назвою потрібного телеканалу і фразою «дивитися онлайн». Правда, безкоштовні портали, зазвичай, підвисають, змушують дивитися рекламні ролики, так і на високу якість картинки розраховувати не доводиться. До речі, перш ніж купувати платні підписки і карти доступу MEGOGO або Sweet TV, ви завжди можете активувати безкоштовний тестовий період. Більшість сучасних сервісів надають подібну послугу всього за одну гривню на місяць. Якщо умови вам не сподобаються, ви в будь-який момент зможете відмовитися від сервісу.

Як правильно дивитися онлайн ТБ

Переваги та особливості

Чому все більше людей починають дивитися ТБ онлайн? Причина, по якій все більше людей переходять на онлайн-ТБ – зручність, адже для перегляду програм і фільмів досить лише вибрати прийнятний сервіс і мати доступ до швидкісного інтернету.

До того ж, переваги інтернет-телебачення можна висловити словосполученням – максимальний контроль.

 Користувачеві доступні ТБ-програми в записі, особистий кабінет для налаштувань, можливість зупиняти або перемотувати ефір, дивитися улюблені канали на будь-якому пристрої.

Звичайне телебачення не може похвалитися таким функціоналом.

Переваги онлайн ТБ

Серед інших приємних особливостей онлайн ТБ:

 • зручний інтерфейс – меню настільки просте і зрозуміле, що знайти необхідну опцію зможе навіть дитина;
 • запис програм – ви більше не пропустите улюблену передачу або шоу, записи всіх програм доступні протягом двох тижнів;
 • батьківський контроль – для доступу до окремих каналів можна встановити пароль;
 • особистий кабінет – дає можливість управляти підписками, підключати або відключати пакети, налаштовувати послугу «автосписання» для автоматичної оплати тарифу;
 • можливість оплати пакетів банківською картою – найзручніший, швидкий і безпечний спосіб.

Крім того, канали, які вам подобаються найбільше, можна додавати у «вибране». На основі цих даних система сама запропонує схожі ресурси.

Вам може бути цікаво

Як вибрати телевізор

Технічні вимоги до онлайн тб

Технічні вимоги

Як дивитися телебачення через інтернет без втрати якості? Для цього необхідно переконатися у відповідності техніки вимогам онлайн-ТБ. Наприклад, для перегляду передач і фільмів онлайн в звичайній роздільній здатності швидкість інтернету повинна становити не менше 3 Мбіт/сек.

Якщо ж ви плануєте дивитися ТБ в якості Full HD, подбайте про те, щоб швидкість вашого інтернету досягала 10 Мбіт/сек. Також для онлайн-телебачення кращим є безлімітний тарифний план.

Що стосується технічних вимог до самого телевізора, практично всі сучасні моделі мають можливість підключення до інтернету і функції смарт-ТБ. Перевірити наявність модулів вай-фай і смарт-ТБ можна, заглянувши в інструкцію до вашого пристрою.

Найчастіше підключення до інтернету виконується через кабель або модуль Wi-Fi. А деякі моделі поєднують ці дві опції і дають користувачеві можливість вибору режиму підключення. У вас стара техніка з роз’ємами HDMI або «тюльпанами»? Це не привід відмовлятися від онлайн ТБ. При бажанні і наявності смарт-приставки ви легко зможете підключитися до мережі.

Як підключитися до онлайн кінотеатру

Щоб дивитися фільми і телепередачі онлайн, потрібно організувати стабільне підключенням до інтернету. Далі відповідь на питання про те, як підключити телебачення через інтернет, буде залежати від виду пристрою, що підключається.

Як підключити тб через інтернет

Як підключити ТБ через інтернет

 1. Підключіть телевізор до Інтернету через кабель або Wi-Fi (для деяких телевізорів може знадобитися спеціальна приставка).
 2. Натисніть на пульті кнопку «home», щоб перейти в меню Smart TV. Буває, що програми не виявляється в головному меню. В такому випадку використовуйте пошук або встановіть потрібну програму з Google Play або App Store (актуально для приставок).
 3. Зареєструйте особистий обліковий запис, створивши пароль для входу.

Такий самий порядок дій потрібен для підключення інтернет-телебачення на смартфонах або планшетах. Що стосується стаціонарних ПК і ноутбуків, підключити онлайн-ТБ для них можна через офіційний сайт обраного сервісу за допомогою карти доступу. Підключення до онлайн-кінотеатру відбувається автоматично. Щоб отримати доступ до перегляду фільмів у високій якості, потрібно просто знайти відповідний розділ в меню. Готово! Можна насолоджуватися улюбленими кінострічками і ТБ ефіром онлайн.

Як підключити тб до інтернету

Як вибрати пакет оплати онлайн-ТБ

Як вибрати краще онлайн ТБ? Перед тим, як оплатити певний пакет Smart TV, варто звернути увагу на такі показники:

 • список каналів – в «стартових» пакетах перелік телеканалів практично однаковий; але є і спеціальні тарифні плани, розраховані на різні смаки телеглядачів;
 • умови перегляду і кількість фільмів в онлайн-кінотеатрі – іноді за перегляд новинок стягуються додаткові кошти;
 • наявність простого, інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу;
 • якість картинки – багато в чому залежить від швидкості інтернету, але в деяких випадках на чіткість зображення впливає компанія-представник послуг;
 • стабільність сервера – поцікавтеся, чи зведені до мінімуму ризики відключення сервісу в разі великої кількості глядачів.

Завжди цікавтеся новими пропозиціями і можливостями, щоб не пропустити найвигідніші тарифи з гнучкими умовами підключення.

Зображення взято з джерел: pixabay.com.

Вам сподобалася стаття?

0