ru
ua
ru
ua

Як додати програму на автозавантаження

Розбираємося, як додати програму в автозавантаження в операційних системах Windows 7, 8 і 10, а також на комп’ютерах і ноутбуках з Mac OS. У кінці статті також розповімо, як видалити програму з автозавантаження в різних ОС.

Як додати програму в автозавантаження

Як додати програму в автозавантаження

Зазвичай додавання або видалення програм займає кілька секунд, але у кожної операційної системи свій алгоритм дій. У цій статті ви точно знайдете відповідний варіант додавання і видалення програм із папки «Автозавантаження» на своєму ПК або ноутбуці.

Як відключити автозапуск

На Windows 7/8

Перший спосіб для Windows 7 і 8

Натискаємо комбінацію клавіш Win+R. Далі вводимо в порожній рядок команду shell:startap і натискаємо Enter. Після цього у вас відкриється папка автозавантаження. Сюди додаємо ярлики тих програм, які повинні відкриватися разом із запуском операційної системи.

Викликаємо контекстне меню правою кнопкою миші, натискаємо «Створити», вибираємо «Ярлик» і через функцію «Огляд» додаємо потрібні програми. Зазвичай це додатки для спілкування, хмарні диски для зберігання даних, TeamViewer та інші подібні програми.

Як додати програму в автозавантаження Windows 10

Другий спосіб для Windows 7

Натискаємо кнопку «Пуск», переходимо в меню «Усі програми» і знаходимо папку «Автозавантаження». Викликаємо контекстне меню правою кнопкою миші й натискаємо «Відкрити». У результаті потрапляємо в ту ж папку автозавантаження, що і в описі попереднього способу.

Далі дії стандартні. Викликаємо контекстне меню правою кнопкою миші. Натискаємо «Створити», вибираємо «Ярлик» і через функцію «Огляд» додаємо всі потрібні програми.

Тепер при запуску операційної системи будуть автоматично запускатися всі програми, додані в папку «Автозавантаження».

Як додати програму в автозавантаження, метод для Windows 7

Як видалити програму з автозавантаження

На Mac OS

Більшість додатків налаштовані на автозапуск за замовчуванням. Деякі з них ми додаємо в автозавантаження примусово. В обох випадках функцію легко відключити.

Для цього натискаємо на «Яблуко» в лівому верхньому кутку екрану і заходимо в «Системні налаштування». Знаходимо розділ «Користувачі та групи». Натискаємо на «Об’єкти входу» і потрапляємо в список програм автозавантаження. Вибираємо потрібні програми для видалення і натискаємо на «-». Після цього програма не запускатиметься в автоматичному режимі.

На Windows

Як додати програму в автозавантаження на Windows 8

Натискаємо на кнопку «Пуск» у лівому нижньому кутку. Забиваємо в рядок пошуку «Конфігурація системи». Відкриваємо віконце і переходимо на вкладку «Автозавантаження». Знімаємо галочки з доданих програм, натискаємо Enter або Ок.

Не знімайте зі списку програми, які ви не додавали особисто. Це можуть бути системні програми, і їх відключення може вплинути на роботу системи. Наприклад, якщо відключити автозавантаження аудіодиспетчера, при наступному включенні комп’ютер буде працювати без звуку.

Логіка видалення на Windows 8 і Windows 10 аналогічна, але замість кнопки «Пуск» потрібно викликати пошуковий рядок сполучення клавіш Win+R.

Зображення взяті з джерел: pixabay.com.

Вам сподобалася стаття?

0