ru
ua
ru
ua

Як правильно підібрати пасту для шугарингу

Позбутися зайвого волосся на тілі можна різними способами, але все більше представниць прекрасної статі надають перевагу цукровій депіляції або шугарингу. Перевагами цього методу є натуральність інгредієнтів, відмінний результат і можливість самостійного проведення процедури.

У складі пасти для шугарингу основним інгредієнтом є цукор, фруктоза або сахароза. Обов’язковий складник — вода. Іноді в пасту для більшої пластичності додають лимонний сік. Наприклад, до складу пасти брендів Silk & Soft і Danins входить фруктоза, сахароза і вода. А виробник Waxkiss готує пасти на основі цукру, води й лимонної кислоти. Але щоб результат виправдав очікування, потрібно вміти вибрати пасту підхожої щільності.

Різновиди цукрової пасти залежно від щільності

Від співвідношення води й цукру залежить, наскільки паста буде м’якою й пластичною. Чим більше рідини, тим матеріал м’якший, температура плавлення нижча. Наприклад, ультрам’якою пастою Danins, створеною для тонкого і ламкого волосся, можна користуватися без підігріву.

віск для шугарингу

Є такі групи паст:

 • Ультрам’яка. Дуже схожа за кольором і консистенцією на мед. Паста підійде для досвідчених майстрів, які працюють із бандажами. Такою пастою добре видаляти тендітне і ламке волосся, пушок. Оптимальна температура в приміщенні — 19-25 ° С. За температури вище за 30 ° С треба використовувати бандажний метод. Розігрівати пасту не потрібно.
 • Бандажна. Має рідку консистенцію, призначена для роботи на всіх ділянках тіла. Для застосування такої пасти необхідний відповідний досвід. Наприклад, Angel Care Bandage. З цією пастою можна працювати в холодному приміщенні.
 • М’яка. Зазвичай вимагає підігріву до 30-40 ° С. Підійде для видалення тонких і не надто жорстких волосин; для чутливої шкіри. Ідеальна для тих, хто починає освоювати процедуру шугарингу. На тіло наноситься легко, але використовувати її потрібно в прохолодних приміщеннях, інакше паста може розтікатися по тілу і робити процедуру буде незручно.
 • Середньої консистенції. Універсальний матеріал, за допомогою якого можна видаляти волосся всіх типів на будь-якій ділянці тіла, але краще застосовувати його для волосин середньої жорсткості. Спеціальних вимог до температурного режиму для роботи з цим різновидом пасти немає. Видаляє не тільки волосся, але й омертвілі клітини епідермісу. Таку консистенцію можна отримати, змішавши м’яку і тверду пасту. Є пасти, якими можна користуватися без розігріву, як-от Waxkiss.
 • Тверда. Схожа на темний карамелізований цукор, перед роботою необхідний розігрів до 35-40 ° С і тепле приміщення. Добре видаляє жорстке волосся, успішно робить депіляцію навіть у чоловіків. Підходить для роботи на чутливих ділянках тіла. Прикладом є Lady Perfection Professional.
 • Надтверда. Застосовується для глибокої депіляції на чутливих ділянках.

Зручні у використанні пасти в картриджах, як-от ультрам’яка або м’яка Silk & Soft для бандажної техніки. З їхньою допомогою можна проводити як бандажну, так і мануальну або змішану депіляцію. Картридж дозволяє наносити пасту рівномірно. Волосини за допомогою стрічки тканини видаляються з коренем. Процедура проводиться швидко й економно.

Що ще потрібно враховувати, вибираючи пасту для шугарингу?

Тим, хто починає освоювати процедуру шугарингу, варто придбати невелику баночку пасти середньої консистенції або міні-набір для новачків. Потрібно враховувати такі чинники:

 1. Спосіб нанесення матеріалу. Для роботи зі шпателем або бандажем знадобиться м’яка паста, а якщо хочете наносити цукровий сироп руками, то потрібна середня або тверда.
 2. Температура ділянки тіла, на якому проводиться процедура. У пахвовій западині й зоні бікіні температура на 1-2 градуси вища, ніж на руках або ногах — тут потрібно використовувати пасту твердішої консистенції.
 3. Температура рук, якими наноситься матеріал. У різних людей вона відрізняється. Холодними руками складніше розминати щільну пасту, а ось для теплих краще використати твердішу.
 4. Твердість обраної пасти залежить і від температури в приміщенні — наприклад, у кімнаті з температурою 25 ° С і вище зручніше працювати з твердою або середньої густини пастою.

Новачкам варто придбати кілька видів пасти та визначити найбільш підхожий. Або поекспериментувати з консистенцією пасти, змішуючи м’який і твердий склад у різних пропорціях.

Для правильного проведення процедури потрібно вибрати пасту пластичної та стабільної консистенції, яка зберігає свої властивості впродовж усього часу роботи на одній ділянці тіла. Така паста успішно видалить волосся всіх типів навіть після гоління.

За правильного вибору консистенції пасти процедура найбільш комфортна, неприємні відчуття мінімальні.

шугаринг у домашніх умовах

Процедура шугарингу і її переваги

Для проведення процедури знадобиться:

 • Паста;
 • Шпатель;
 • Гель або лосьйон;
 • Тальк;
 • Нітрилові або вінілові рукавички (НЕ латексні — вони прилипають до пасти).

Спочатку пасту потрібно підготувати до використання, у разі необхідності розігріти до зазначеної в інструкції температури. Деякі виробники рекомендують користуватися пастою без розігріву, якщо температура повітря в приміщенні становить 23-24 ° С. Якщо вона нижча, то пасту треба підігріти, а якщо в кімнаті дуже жарко — охолодити. Перед депіляцією шкіру треба очистити гелем або лосьйоном, потім на суху шкіру нанести тальк, який убезпечить шкіру від прилипання засобу. Паста наноситься на шкіру проти росту волосся, а видаляється різким рухом по росту волосся. Після закінчення процедури потрібно протерти місце депіляції вологою серветкою для видалення залишків пасти.

Перевагою шугарингу є те, що у такий спосіб можна видалити будь-яке волосся — товщина, довжина й жорсткість значення не мають. Можна ефективно видаляти конопляне й навіть вросле волосся. Під час шугарингу не використовуються високі або низькі температури, неможлива поява опіків і розширення капілярів.

Під час видалення волосся не обламується, згодом не вростає. За дотримання методики запалення не спостерігається. Поширена помилка новачків — пасту тягнуть вгору під час відривання або слабо натягують шкіру.

Під час депіляції відбувається руйнування волосяної цибулини, і упродовж трьох-чотирьох тижнів шкіра залишається гладкою й шовковистою. За регулярного повторення цієї процедури ефект зберігається довше.

Зображення взято з джерел: unsplash.com, pixabay.com

Вам сподобалася стаття?

0