ru
ua
ru
ua

Як розблокувати Айфон, якщо забув пароль: 5 перевірених способів

Забули пароль і не знаєте, як розблокувати Айфон? Пам’ять штука непередбачувана, й іноді люди раптово забувають речі, які, здавалося б, забути неможливо. Бувають й інші ситуації:

 • Face ID з якихось причин перестав працювати, у результаті чого користувач не може розблокувати девайс;
 • телефон взяла дитина і витратила всі 10 доступних спроб;
 • купували iPhone з рук, а колишній власник забув деактивувати iCloud.

Ця стаття допоможе, ми розглянемо 5 робочих способів, за допомогою яких можна розблокувати iPhone.

Екосистема Apple

Відновлення телефону через iTunes

Після того, як ви витратите всі 10 спроб на введення пароля, iOS вимкне і заблокує смартфон – це вбудована захисна система, щоб у разі крадіжки шахраї не могли отримати доступ до вмісту. Хороша новина – не все втрачено. Погана – усе буде втрачено, якщо раніше ви не створювали резервні копії в хмарному сховищі iCloud. У будь-якому випадку, повернути доступ до пристрою можна. Ось як розблокувати iPhone:

 • підключаємо телефон до MacBook або ПК кабелем, заходимо в iTunes;
 • стискаємо і тримаємо бічну клавішу виключення разом із кнопкою регулювання гучності, незабаром на дисплеї з’явиться напис повзунок виключення – так і чинимо;
 • у вікні вибираємо режим відновлення (Recovery Mode);
 • далі почнеться завантаження ПО і на комп’ютері висвітиться пропозиція використовувати резервну копію для відновлення даних.

Цей спосіб дозволить відновити доступ до пристрою, але всі дані будуть стерті. Якщо до цього ви жодного разу не робили резервних копій на хмару, краще спробувати інші способи.

Якщо резервна копія в iTunes на ПК є – просто відновлюєте дані, налаштовувати доведеться мінімально.

Робочий стіл iOS

Розблокування Айфона без комп’ютера через сервіс iCloud

Алгоритм дій простий, але цей спосіб підійде тільки для тих пристроїв, на яких власник попередньо активував функцію «Знайти телефон». Що робити:

 • заходимо на сайт iCloud.com через будь-який доступний пристрій;
 • вводимо свій Apple ID;
 • у списку наявних пристроїв вибираємо наш iPhone;
 • натискаємо «Стерти iPhone».

Смартфон розблокується, але весь вміст буде видалено. Відновити дані, знову-таки, можна через резервну копію, скориставшись iCloud. Якщо втратили Apple ID, спосіб не підійде. Також смартфон має бути підключений до Інтернету через Wi-Fi, 3G або 4G, в іншому випадку з ним не вдасться взаємодіяти навіть через iCloud.

Як скинути лічильник невдалих спроб

Раніше ми згадували, що 10 спроб може витратити дитина, або який-небудь «дотепний» друг вирішить таким чином пожартувати. Як розблокувати iPhone у цій ситуації? Щоб скинути лічильник помилок, вам знову знадобиться комп’ютер:

 • спершу з’єднуємо телефон з комп’ютером за допомогою кабелю;
 • заходимо в меню «Пристрої», натискаємо на «Синхронізувати з …», де замість трикрапки буде вказано ваш iPhone;
 • після активації синхронізації зупиняємо її, закривши iTunes.

Готово, на смартфоні знову засвітиться меню розблокування і можна спробувати ввести пароль заново. Наступного разу будьте обережнішими, адже Apple дуже скрупульозні щодо безпеки особистих даних клієнтів, і в результаті необережності смартфон запросто може перетворитися в «цеглину».

Встановлюємо нову прошивку через режим DFU

Ще один хороший спосіб, як розблокувати Айфон – DFU, або Device Firmware Update. Він відрізняється від стандартного Recovery Mode тим, що в цьому режимі телефон взагалі не подає жодних ознак життя. Смартфон працює, але без завантаження оболонки iOS, тому на дисплеї не буде жодної інформації, натискати на кнопки теж буде безглуздо. У режимі DFU можна перепрошити iPhone, його слід використовувати тільки тоді, коли стандартний iTunes або iCloud з якихось причин не підходять.

Щоб ввести iPhone в DFU, робимо наступне:

 • підключаємо телефон до комп’ютера кабелем;
 • вимикаємо гаджет, затиснувши бічну кнопку з клавішею гучності;
 • відраховуйте в розумі 10 секунд, після чого відпускайте кнопку включення, продовжуючи утримувати гучність.

iPhone у режимі DFU

Незабаром на комп’ютері з’явиться повідомлення з пропозицією перевірити наявність оновлень. Погоджуємося і отримуємо сповіщення, що пристрій знаходиться в режимі відновлення. Залишається перевстановити прошивку. Якщо раніше ви нічим подібним не займалися, краще і не намагайтеся, адже будь-яка помилка може виявитися фатальною. Перед установкою нової прошивки упевніться, що вибрали відповідну останню версію для вашої моделі.

До речі, алгоритм дій для iPhone X і більш пізніх моделей трохи інший:

 • підключаємо девайс до ПК за допомогою Lightning-кабелю;
 • затискаємо на 10 секунд кнопки виключення разом зі зниженням гучності;
 • відпускаємо кнопку «Power», гучність тримаємо;
 • екран смартфона потемніє і незабаром на комп’ютері з’явиться ідентичне повідомлення про вхід в Recovery Mode.

Прошивка повинна бути у форматі IPSW. Прошивку качайте тільки з офіційного джерела, або ж із сайту, якому точно довіряєте. Інакше ризикуєте подарувати шахраям доступ до власного пристрою та усіх даних на ньому.

Що робити, якщо ваш iPhone переведений у режим iCloud Activation Lock

Досить поширена ситуація, що виникає в результаті того, що в смартфон намагаються ввести чужі дані Apple ID у налаштуваннях iCloud. Буває і таке, що шахраї якимось чином активують Lost Mode на гаджеті жертви, у результаті чого та втрачає доступ до власного смартфону. Як правило, це відбувається через неуважність, коли людина довірливо повідомляє зловмисникам якісь важливі дані. Ситуації подібного роду нерідко виникають і у людей, що купують iPhone з рук.

Нічого такого, просто код на iPhone

Ось що робити, якщо не знаєте пароль до Apple ID і не можете потрапити в iCloud:

 • спробуйте зв’язатися з колишнім власником, у якого купували телефон і попросіть зняти блокування;
 • зверніться до техпідтримки Apple і запитайте, як розблокувати iPhone у вашій ситуації – для цього у вас повинен бути чек або інші документи, які підтверджують, що пристрій належить вам;
 • можна спробувати відновити доступ через iCloud Bypass DNS – це безкоштовний сервіс, що дозволяє обійти iCloud Activation Lock шляхом підміни сторінки активації.

Якщо ж смартфон зламали зловмисники, алгоритм дій такий:

 1. Відновити доступ, скинувши налаштування iPhone і заново увійшовши в iCloud. Там же потрібно буде деактивувати режим пропажі.
 2. Якщо попередні дії не допомогли, як можна швидше звертайтеся в службу підтримки і детально розкажіть про ситуацію, що склалася. Є висока ймовірність, що вам допоможуть. Знову ж таки, від вас зажадають докази, що телефон дійсно належить вам. Саме тому важливо завжди зберігати чеки та документацію на будь-які покупки, особливо якщо це така дорога річ як iPhone.

Нічого не допомогло, як тепер розблокувати Айфон?

Малоймовірно, що всі перераховані вище способи не принесуть результат, але, якщо це трапиться, краще зверніться до офіційного сервісного центру. Пишіть у техпідтримку, іноді трапляються чуйні співробітники, готові допомогти. Якщо ж наш матеріал допоміг – наступного разу будьте обережнішими. Запишіть кудись пароль і покладіть у довгий ящик. Apple ID теж обов’язково зафіксувати, в якийсь момент він може сильно виручити.

Як убезпечити iPhone від шахраїв

Щоб проблем не виникало, краще раз і назавжди припинити будь-яку ймовірність злому, щоб зловмисники не могли заблокувати ваш iPhone і отримати до нього доступ. Ось прості, але ефективні поради:

 1. активуйте додаток «Знайти iPhone», у разі крадіжки ви легко зможете відшукати пристрій за геолокацією самостійно або повідомити дані в поліцію;
 2. вимкніть попередні повідомлення, щоб на заблокованому смартфоні часом не спливло повідомлення від iMassage або електронної пошти, адже цієї інформації часом досить для злому;
 3. придумайте складний пароль і десь його запишіть на випадок, якщо самі забудете;
 4. у налаштуваннях параметрів захисту активуйте стирання даних після кількох невдалих спроб розблокувати смартфон – навіть якщо сам телефон повернути не вийде, дані з нього безповоротно зітруться;
 5. активуйте двухфакторную аутентифікацію для входу в iCloud – так ви зможете отримати код на інший свій пристрій, на відміну від зловмисників;
 6. зменшіть час автоматичного блоку до мінімуму в налаштуваннях, щоб у разі крадіжки смартфон швидко заблокувався.

Будьте уважні і ні в якому разі не повідомляйте паролі, IMEI або дані Apple ID стороннім особам, навіть якщо вони представляються співробітниками Apple. Пам’ятайте, що офіційні представники Apple не дзвонять, не пишуть і не питають особисті дані своїх користувачів.

Успіхів!

Зображення взято з джерел: unsplash.com, pixabay.com

Вам сподобалася стаття?

0