ru
ua
ru
ua

Як скачати фото з телефона на комп’ютер чи ноутбук: 7 способів

Ви знаєте, як скинути фото зі смартфона на ноутбук або комп’ютер? А що будете робити, якщо втратили кабель або не працює Bluetooth? Ця стаття – зручна шпаргалка. У ній ми зібрали універсальні й нові способи перенесення знімків із пристроїв найпопулярніших операційних систем і брендів. Читайте і користуйтеся.

Як скинути фото з телефона на комп: універсальні способи

Перший, найлегший і очевидний спосіб скинути фото зі смартфона на комп’ютер – використати USB-кабель. Зробити це гранично просто:

Як скачати фото зі смартфона на ноутбук через USB-кабель

 1. Підключаємо штекер із виходом micro-USB до телефона.
 2. Другий кінець кабелю зі стандартним роз’ємом USB підключаємо до ПК.
 3. На комп’ютері з’явиться екран із пропозицією вибрати режим зарядки або передачу файлів.
 4. Якщо цього не сталося, знайдіть пристрій у «Провіднику» Windows і відкрийте папку Dcim. Саме в ній лежать всі фотографії.
 5. Виділяйте і копіюйте вибрані знімки в потрібну папку на своєму ПК.

Як скачати фото зі смартфона на ноутбук через Bluetooth

Як скинути фото з телефона на компЗавантажити фото зі смартфона на ноутбук через Bluetooth так само просто, як і через USB-кабель. Але на цей раз не знадобиться ніяких дротів.

Порядок дій гранично простий:

 1. Активуєте Bluetooth на смартфоні та ПК.
 2. Натискаєте значок Bluetooth, і вибираєте дію «Прийняти файл».
 3. Відкриваєте будь-який провідник файлів на смартфоні, вибираєте потрібні файли і натискаєте «Поділитися».
 4. Далі знов вибираєте Bluetooth і чекаєте, поки з’явиться список доступних пристроїв. Вибираєте серед них свій комп’ютер.
 5. Чекаєте завершення передачі файла. Зазвичай цей процес видно і на телефоні, й на ПК.
 6. Вибирайте папку для завантаження фото на своєму комп’ютері і користуйтеся переданими фотографіями.

Якщо фотографій небагато, можна скористатися електронною поштою. Цей спосіб один із найшвидших і відмінно працює при високій швидкості інтернету. Порядок дій дуже простий. Заходете в галерею, вибираєте потрібні знімки і натискаєте «Поділитися». Із запропонованих варіантів вибираєте електронну пошту. Вводите адресу одержувача і натискаєте « Надіслати ».

Якщо у обох сторін немає проблем з інтернетом, лист прийде за вказаною адресою через кілька секунд, максимум через пару хвилин. Прикріплені фотографії так само швидко завантажуються на комп’ютер.

Як скачати фото з телефона Android на комп’ютер через Google Фото

Скинути фото на комп’ютер зі смартфона Android також можна через кабель чи Bluetooth. Тому зараз розглянемо третій варіант – перекидання зображень через Google Фото.

 1. Для початку зайдіть у Play Маркет і скачайте додаток Google Фото, якщо його ще немає на телефоні. Хоча на більшості пристроїв популярний сервіс встановлений за замовчуванням.
 2. Під час першого запуску вкажіть обліковий запис Google, активуйте синхронізацію даних і автозавантаження. Це потрібно, щоб у режимі онлайн переглядати знімки, завантажені з інших пристроїв. Вибираєте «Далі» й переходите до наступного кроку.
 3. На цьому етапі потрібно заборонити або дозволити використовувати мобільний інтернет, коли відключений Wi-Fi, вибрати якість автоматичного завантаження і натиснути Ok.
 4. Відразу після цього почнеться завантаження фотографій. Як тільки процес закінчиться, дані оновляться і всі зображення будуть доступні в хмарі.
 5. Додаток автоматично синхронізує тільки фотографії з обраної папки. Якщо хочете завантажити щось з іншого альбому, вибирайте його і перетягніть повзунок «Автозавантаження» до позначки «Увімкнуто».
 6. Сідайте за комп’ютер, запускайте офіційний сайт Google Фото і натискайте кнопку синього кольору «Перейти до Google Фото».
 7. Введіть адресу електронної пошти Gmail і пароль, якщо ще не авторизувалися на своєму акаунті в Google. Використовуйте той же аккаунт, з якого заходили в Google на телефоні.

Тепер ви бачите список фотографій у хмарі. Їх можна дивитися і редагувати. А якщо захочете завантажити на ПК, клікайте на три крапки в правому верхньому куті, вибирайте «Показати більше», відмічайте потрібні фото і завантажуйте в комп’ютер.

Перекидання в хмару гарне ще й тим, що економить пам’ять комп’ютера і телефону. Всі найважливіші фотографії можна зберігати тільки в Google фото, видаляти зі смартфона відразу після синхронізації і завантажувати на комп’ютер тільки у виняткових випадках. Наприклад, для кропіткої роботи в Photoshop з окремими знімками. Єдиний мінус – переглядати фото вийде тільки, коли є інтернет.

Як скачати фото з iPhone на комп’ютер через iCloud

Найпростіший спосіб скинути фотографії з iPhone на комп’ютер – використати хмарний сервіс iCloud.

Порядок дій простий:

 1. Переходьте з комп’ютера на сайт iCloud.
 2. Авторизуйтеся на сайті за допомогою даних вашого облікового запису в Apple ID.
 3. Заходьте в додаток «Фото». Тут ви відразу побачите весь фото- і відеоконтент ыз Медіатеки iCloud. Інакше кажучи, всі медіафайли з iPad чи iPhone.
 4. Затисніть Ctrl і вибирайте лівою кнопкою миші все фото, які хочете перенести на ПК. Навколо кожної обраної фотографії з’явиться рамочка.
 5. Натисніть «Скачати», дайте згоду, якщо браузер попросить даткове підтверждення.

Через кілька секунд всі вибрані зображення з’являться в папці, яка встановлена ​​для завантаження фото за замовчуванням. Особливо зручно, що рамка навколо знімків не пропадає після завантаження. Це потрібно, якщо ви хочете відразу видалити фото, щоб звільнити місце в пам’яті телефону.

Як скачати фотографії з «Айфона» на комп'ютер

Як скинути фотографії з «Айфона» на ноутбук через iTunes

Якщо з якихось причин вас не влаштовує iCloud, читайте, як скачати фото з «Айфона» на ноутбук через iTunes для операційних систем Mac та Windows.

 Закрита система iOS не дає переміщувати файли з ПК на пристрою Apple без установки iTunes.

Як скачати фото з «Айфона» на ноутбук, де встановлена OS Mac

Операційна система OS Mac передвстановлена на фірмові пристрої бренда MacBook та iMac. Програма iTunes – частина екосистеми Apple, тому користуватися нею можна відразу після включення пристрою. Без додаткової установки.

Порядок дій такий:

 1. Підключіться до Mac за допомогою USB-кабелю.
 2. Запустіть iTunes і натискайте «Продовжити».
 3. Натисніть «Довіряти» і підтвердіть підключення телефона.
 4. Якщо додаток «Фото» не запустився автоматично, зробіть це в примусовому порядку.
 5. Переходьте на вкладку «Імпорт». Вибирайте «Імпортувати вибране» чи «Імпортувати все».

Не забудьте відключити iPhone одразу після завершення процесу.

Знайти скопійовані фото дуже легко. Перейдіть на вкладку «Альбоми» і обирайте «Останній імпорт».

Як скачати фото з «Айфона» на ноутбук, де встановлена OS Windows

Зробити це складніше, ніж у попередньому випадку, тому що необхідна установка додаткового ПЗ.

 Ви не скопіюєте через iTunes фото з альбому «Камера» свого пристрою, і знімки, що не копіювали на ПК до цього. Вирішити проблему допоможуть описані нижче способи.

Порядок дій такий:

 1. Установіть програму iTunes.
 2. Візьміть кабель і підключіть iPhone до комп’ютера.
 3. Натисніть «Довіряти» і підтвердіть підключення.
 4. Можливо, необхідно буде ввести пароль для розблокування.
 5. Клацніть по значку телефону у вікні програми.
 6. Перейдіть у «Налаштування» і відкрийте вкладку «Фото».
 7. Поставте галку навпроти пункту «Синхронізувати».
 8. Вибирайте папку у випадаючому меню «Копіювати фотографії з».
 9. Натискайте «Синхронізувати».

Усе готово! Фотографії з’явилися у вказаній папці.

Увага! Цей спосіб підходить і для переносу фотографій з комп’ютера на iPhone.

Як скинути фотографії з Айфона на ноутбук

Як скинути фото з Xiaomi на комп’ютер

Скинути фото зі смартфона Xiaomi на комп’ютер можна за допомогою USB-кабелю чи технології Bluetooth. Так само, як описано на початку статті.

Подібно до Айфону у популярного китайського бренду теж є свій хмарний сервіс. Він називається Mi Cloud. Інформація між телефоном і хмарою оновлюється і синхронізується автоматично, якщо виставити в налаштуваннях потрібну опцію.

Скидати зображення на ПК і ноутбук дуже просто. Скачайте і встановіть на свій смартфон додаток Mi Cloud Photo Manager. Завантаження в хмару і назад займає кілька секунд. Єдиний мінус додатку – відсутність русифікованої версії.

Як скинути фото з Xiaomi на комп'ютер

Як скачати фото з «Самсунга» на комп’ютер

Стандартні способи перекидання фото зі смартфона «Самсунг» на ПК такі самі, як і у телефонів інших виробників. А ось для своїх флагманів південнокорейський бренд розробив окрему технологію.

За допомогою Samsung Kies для серії Galaxy останніх моделей фотографії передаються за замовчуванням. Паралельно в додатку доступна робота з впорядкування файлів, відео, аудіофайлами, розкладом, а також є відновлення контактів і резервне копіювання.

Установка Samsung Kies доступна в моделях Samsung Galaxy серії S. У комплекті з флагманами йде оригінальний кабель. З його допомогою комп’ютер визначає пристрій автоматично.

Після завантаження програми для перекидання знімків вибирайте меню «Фото» у лівій панелі. Програма швидко знайде фотоконтент у телефоні. Далі залишиться вибрати і перекинути фотографії за допомогою кнопки «Зберегти на ПК».

Зображення взяті з джерела: unsplash.com.

Вам сподобалася стаття?

0