ru
ua
ru
ua

Як вибрати резинку для фітнесу

Еластична стрічка – компактний помічник у роботі над красивою фігурою. Для досягнення максимального результату важливо знати, як вибрати резинку для фітнесу, яка буде відповідати поставленій меті, рівню підготовки та стану здоров’я.

Як вибрати резинку для фітнесу

Як вибрати еспандер-стрічку

Фітнес-резинка для розтягування і стиснення – спортивний інвентар в формі кільця, виготовлений з еластичного матеріалу. При розтягуванні з’являється опір, який створює певне навантаження на м’язи. Робота з таким снарядом підійде як для новачків, так і для досвідчених спортсменів. Демократична вартість, компактний розмір і функціональність роблять еспандер незамінним в тренувальному процесі вдома та в залі. Залишається тільки визначитися, які фітнес-резинки краще купити.

Вам може бути цікаво

Як вибрати гантелі

Перш за все варто вирішити, для яких тренувань необхідний інвентар. Основні види снарядів:

  1. Еластичні амортизатори. Багатофункціональний варіант, що дозволяє опрацювати всі групи м’язів. Часто використовуються у вправах для сідниць і ніг.
  2. Тканинні стрічки. Відрізняються високим навантаженням, рекомендуються для людей зі спортивним досвідом. Хороший домашній тренажер для стегон.
  3. Еспандери-вісімки. Являють собою джгут в формі кола з перемичкою посередині. Це хороший еспандер для плечей, сідниць, ніг.
  4. Петлі. Застосовуються при виконанні вправ із власною вагою. Додаючи опір, змушують відчути навантаження по-новому.

При виборі важливо враховувати розмір: товщину, довжину, ширину. Від цих параметрів залежить зручність, сила натягу, надійність. Чим товща стрічка, тим сильніше потрібно зусилля для розтягування. При цьому широкі моделі комфортні в експлуатації: не скручуються, не тиснуть, гарантують напругу вище, ніж аналоги.

Класична довжина становить 50-60 см і від 100 см для йоги і пілатесу.

Враховуйте це, вибираючи еспандери для грудей, спини, сідниць або ніг.

Як вибрати еспандер-стрічку

Які фітнес-резинки краще: тканинні або латексні

Спортивні еспандери виготовляють з різних матеріалів. Розглянемо, які ключові особливості мають моделі.

Вироби з латексу добре розтягуються, відрізняються довговічністю. Тренуватися з таким помічником можна нескінченно довго: його первинний зовнішній вигляд і якість не зміниться. Текстильні еспандери виготовляються зі спеціального матеріалу, який включає бавовну, терілен і латексні нитки. Моделі не втрачають форму, широке розмаїття принтів, можливе прання. Порівняння резинок за основними параметрами:

  1. Еластичність. Якщо з однаковим зусиллям розтягнути латексну і тканинну модель, буде помітно, що в цьому пункті перший варіант виграє. Особливо це важливо при виборі еспандерів для спини або ніг.
  2. Універсальність в тренувальному процесі. Для опрацювання всього тіла потрібен еластичний виріб. З резинкою можна виконати комплекс як для великої групи м’язів, так і для малої. Тканинна стрічка, володіючи жорсткістю, допоможе навантажити квадріцепс, спину або груди, але не підійде для роботи над біцепсом або трицепсом.
  3. Придатність для людей з різним рівнем підготовки. При правильному виборі розміру і щільності латексні фітнес-резинки однаково ефективно використовуються як початківцями, так і професіоналами. Тканинні моделі рекомендуються до участі в інтенсивних програмах.
  4. Комфорт. У цьому параметрі першість отримують амортизатори з текстилю. Вони ширше аналогів, не ковзають, не тиснуть, не викликають роздратування. Підходять для людей з чутливою шкірою.
  5. Безпека. В основній роботі із застосуванням спорядження з будь-якого матеріалу не беруть участі суглоби і сухожилля. Ризик травмування мінімальний за умови дотримання правильної техніки. Тому легко можна підбирати ліктьові еспандери або для інших суглобів.

Головне завдання інвентарю – зробити заняття спортом більш результативними і комфортними. У кожного виду є сильні й слабкі сторони. Вибираючи, які фітнес-резинки купити, відштовхуйтесь від фізичної підготовки і завдань тренувального процесу.

Які фітнес-резинки краще: тканинні або латексні

Як вибрати жорсткість фітнес-резинки

Для максимальної ефективності занять важливо підібрати правильне навантаження. Для кожної людини ступінь жорсткості підбирається індивідуально. Визначити ці параметри допомагає кольорове маркування. У різних виробників співвідношення відтінку і рівня зусилля може відрізнятися. Найчастіше м’які еспандери більш теплих відтінків: салатовий, оранжевий, червоний. Жорсткі стрічки роблять синього, фіолетового, чорного кольору.

Сама еластична резинка забарвлена ​​жовтим. Для новачків виступає доповненням силових вправ, підходить для розминки, реабілітації після травм. Червоні затребувані для розігріву перед комплексами високої інтенсивності. Зелений вказує на середню ступінь щільності, яка часто використовується дівчатами для прокачування сідничної зони. Сині і чорні стрічки рекомендуються для досвідчених спортсменів. Заняття з таким спорядженням будуть справжнім викликом навіть для професіоналів. Оптимальний варіант – придбати комплект. Почати з м’якого амортизатора і поступово переходити до щільного.

Фітнес-резинки яке навантаження

Кращі резинки для фітнесу 2021

Універсальний снаряд урізноманітнює тренування вдома і в залі, сприяє підвищенню витривалості, розвитку мускулатури. Із застосуванням амортизатора підвищується ефективність підходів і тіло починає працювати по-іншому. Щоб заняття приносили задоволення і бажаний результат, слід уважно поставитися до вибору спорядження. Ми підготували рейтинг, до якого увійшли кращі фітнес-стрічки.

Петля PowerPlay – найкращий помічник

Яскравий еспандер стане відмінним доповненням будь-якого тренування. Виготовлений з якісного латексу, забезпечує опір в діапазоні 5-14 кг. Тип навантаження – розтягнення. Вага 0,3 кг, габарити 30*12*4 см. Активує м’язи і змусить відчути навіть ті зони, які раніше залишалися не задіяні.

Петля PowerPlay

Петля PowerPlay

Комплект резинок для фітнесу та йоги U-Powex – формування красивого рельєфу

Набір латексних стрічок з 5 штук з різним ступенем опору. Якщо ви думаєте, яку фітнес-резинку вибрати для сідниць, цей комплект дозволить почати тренування з більш м’якою моделлю і в міру прогресу перейти до найжорсткішої. Вироби промарковані кольором: від еластичних – жовтою, салатовою, червоною -, до серйозних – синьою і чорною.

Комплект спортивних резинок для фітнесу та йоги U-Powex

Комплект спортивних резинок для фітнесу та йоги U-Powex

Фітнес-резинки Circle Hip Resistance Band – силові вправи і фітнес

Задіють ноги, стегна, сідниці, прес, руки. Виготовлені зі 100% натуральної бавовни з додаванням латексу. Стрічка м’ятного кольору забезпечує опір 8-14 кг, рожева – 13-22 кг, фіолетова – 20-31 кг. Комфортні в експлуатації, не скачуються, не тиснуть.

Фітнес-резинки Circle Hip Resistance Band

Фітнес-резинки Circle Hip Resistance Band

Вам може бути цікаво

Як вибрати велотренажер

Резинки Supretto (міні-петлі) для фітнесу – спортивний клуб вдома

Відмінний комплект міні-резинок для опрацювання м’язів рук, ніг, плечей, таза. Компактний набір можна брати з собою в подорожі, щоб не відриватися від тренувань. Це вибір тих, хто не любить фітнес-клуби, або ж в перервах між тренуваннями підтримує форму ще і вдома. У комплекті 5 резинок різного рівня жорсткості.

Фітнес-резинки Supretto (міні-петлі)

Фітнес-резинки Supretto (міні-петлі)

Гумові петлі Rubber Loop 2-45 кг – компактний тренажер

Набір фітнес-еспандерів для любителів тренувань різного рівня складності. Займайтеся, де завгодно – вдома, в фітнес-залі, у дворі. У наборі три резинки, які виробник ділить за видами м’язів. Червона підходить для махових вправ, бузкова – для рук, чорна – для тяг, підтягувань і присідань. Всього три резинки, які допоможуть посилити ефективність широкого спектру тренувань.

Фітнес-резинки Rubber Loop 2-45 кг

Фітнес-резинки Rubber Loop 2-45 кг

Заняття з фітнес-резинкою сприяють зміцненню м’язового корсета, прискорюють процес схуднення і розвитку мускулатури, підвищують витривалість. При правильному підході ви отримуєте спортзал у будь-якому місці: удома, на дачі або на відпочинку. Головне – займатися спортом в задоволення і з хорошим настроєм. Із таким підходом бажаний результат не змусить довго чекати!

Зображення взято з pexels.com.

Вам сподобалася стаття?

0