ru
ua
ru
ua

Як знайти музику з відео

Розповідаємо, як упізнати музику з відео, якщо ви побачили цікавий трек у Інстаграм, на YouTube, у ТікТок, інших соцмережах і месенджерах, а також що робити, якщо невідома мелодія вже завантажена на телефон або ПК. У кінці декілька перевірених порад про те, як знайти рідкісну пісню, якщо інші способи не працюють.

Як дізнатися музику з відео

Основний принцип пошуку музики з відео – це запис короткого фрагмента композиції і завантаження його на спеціальний сайт, у додаток або чат-бот. Як діяти в кожному конкретному випадку детально розповідаємо нижче.

Як знайти музику з відео

В Інстаграм

Наприклад, гортаючи стрічку в Інстаграм, вам сподобалася якась пісня або мелодія, і ви хочете знайти її і завантажити для подальшого використання.

Для цього потрібно записати відео з екрану смартфона. Досить зробити короткий фрагмент на 5-10 секунд і перейти в телеграм. Шукаємо Auddbot, через пошук він знаходиться досить швидко.

Про те, як записати відео з екрану, читайте докладніше в нашому матеріалі.

Далі переходимо в бот, завантажуємо записане відео зі звуком. Якщо все ок, бот видає назву треку і виконавця. Для зручності інформацію можна скопіювати в замітки.

Як дізнатися музику з відео

На YouTube

Найпростіший спосіб – відкрити опис до ролика і подивитися чи немає там назви пісні. Часто крім назви залишають посилання на треки, тому можна легко перейти і послухати вподобану мелодію повністю.

Ще один спосіб – запитати назву треку в коментарях. Просто напишіть на якій секунді почули мелодію. Зазвичай правильну відповідь дають швидко, а якщо коментар набере багато лайків, це допоможе багатьом іншим людям швидко знаходити потрібний трек.

Визначити музику з відео

Якщо автор не залишив посилання на відео і коментатори не можуть нічим допомогти, заходите на сайт MooMa.sh копіюєте в адресний рядок посилання на відео з YouTube, де звучав цікавий трек. Сайт проаналізує всі пісні з ролика і видасть плей-лист із назвою пісні, ім’ям виконавця і тривалістю фрагмента в ролику.

Як дізнатися назву музики з відео

Вам може бути цікаво

Як завантажити відео з Facebook

У Тік Ток

Найпростіший спосіб – запустити додаток, знайти кліп і в нижній частині екрану натиснути на назву пісні. Іноді після цього з’являється потрібна інформація, а іноді ми бачимо просто напис «оригінальний звук».

Якщо у вас другий випадок, для пошуку відмінно підійде додаток Shazam, який доступний у AppStore і GooglePlay. Іноді пісню з ТікТок виходить знайти, якщо вбити в пошуковик кілька фраз із тексту.

Знайти музику з відео за посиланням

Як знайти стару музику (до 2010 року) із відео в Інтернеті

Записуємо уривок невідомого треку на комп’ютері чи ноутбуці на будь-який аудіо- або відеопрогравач.

Якщо хочете знайти більш стару пісню, яка вийшла до 2010 року, а також треки 80- х і 90-х років минулого століття, вам допоможе сайт AudioTag.info.

Сам пошук працює гранично просто. Завантажуєте записаний файл через браузер і система шукає його у базі.

Як дізнатися яка музика у відео

Як визначити музику з відео

На телефоні

Найпростіший і найефективніший спосіб – запустити на телефоні додаток Shazam і паралельно включити трек, наприклад, на комп’ютері. Коли додаток знайде мелодію, ви зможете її додати, наприклад, до вашого плей-листа в соцмережах або месенджерах. Завантажити Shazam можна в AppStore і Google Play.

Із пошуком музики також відмінно справляються Аlexa, Siri та інші доступні голосові асистенти.

Як дізнатися музику з відео на телефоні

На ПК

Переходьте на сайт Midomi. Це такий собі аналог Shazam для комп’ютера. Далі клікаєте на найбільшу кнопку вгорі з мікрофоном зліва і дозволяєте пристрою записувати звуки. Перед натисканням цієї кнопки обов’язково включіть музику, яку збираєтеся знайти.

Як знайти рідкісну пісню, якщо жоден зі способів вище не допомагає

Спосіб 1

В Інтернеті є багато сервісів, на яких люди за символічну плату виконують різні завдання. Наприклад, це сайт Freelance.ua та інші подібні проєкти. На цих проєктах можна зустріти дуже талановитих і кмітливих людей.

Серед фрілансерів може виявитися фахівець, який модерував або модерує музичні форуми, групи в соціальних мережах і має добре прокачаний скіл саме в пошуку музичних композицій.

Професіонали такого рівня можуть відправити запит у кілька маловідомих експертних спільнот у різних місцях, і шанси на пошук рідкісної композиції істотно підвищаться.

Іноді доводиться шукати трек, якого немає у відкритих джерелах, знайти за звуком і за текстом нічого не виходить, і такі нестандартні способи іноді приносять позитивний результат. На старті спробуйте скористатися замовленням на Freelance.ua, і якщо завдання не занадто складне, ціна питання буде дорівнювати кільком доларам.

Спосіб 2

Як знайти пісню, якщо ти не знаєш її назву

Поставити завдання з пошуку незнайомої або рідкісної мелодії можна і на сайтах на зразок freelancehunt.com та інших біржах або клубах фрілансу. Тарифи на всіх майданчиках приблизно однакові, і якщо не одна, так інша точно буде корисною для пошуку потрібної композиції.

Зображення взяті з джерел: pixabay.com.

Вам сподобалася стаття?

0