ru
ua
ru
ua

Як знайти телефон, якщо він вимкнений: 6 способів

Як знайти телефон, якщо він вимкнений? Із включеним смартфоном все просто – достатньо зателефонувати або відправити повідомлення. А що робити, якщо гаджет розрядився або його вкрали? Розповідаємо далі у статті.

Як знайти вимкнений телефон Android

Google Device Manager

Найбільш простий і зручний спосіб – запустити в браузері сервіс Google Device Manager. У більшості пристроїв ця функція активна в базових налаштуваннях, тому що без неї телефон не підтримуватиме GPS. Щоб все працювало коректно, досить хоча б один раз авторизуватися в обліковому записі Google за допомогою мобільного гаджета.

Без авторизації складно завантажувати додатки з Google Play, тому більшість смартфонів виходить знайти через сервіс Google із першої спроби. Усе що для цього потрібно – зайти в пошту Gmail з логіном і паролем зі смартфона Android і перейти на сторінку Google Device Manager.

Якщо пристрій вдалося визначити, але він знаходиться за межами мережі, краще не закривати сторінку браузера і залишити її активною. Сервіс зафіксує останню доступну локацію телефона відразу, як тільки пристрій вийде в мережу.

Google-карти

Якщо телефон вимкнений, спробуйте знайти його через Google-карти. Для цього заходимо в сервіс, натискаємо меню (три смужки) у лівому верхньому кутку і вибираємо розділ «Хронологія». Але ця функція спрацює, якщо попередньо активовані опції «Відправлення геоданих», а також «Історія місцезнаходжень».

Додатки

Для підстраховки є додатки. У Google це Find My Device. Свої версії є і у популярних брендів. Компанія Xiaomi розробила додаток Mi Cloud, а її конкурент Samsung запустив сервіс Find My Mobile. Популярні універсальні додатки Cerebus і Lost Android. Опцію пошуку також підтримують багато антивірусів: Bitedefender, AVG, Avast.

Як знайти телефон, якщо він вимкнений

Як знайти вимкнений iPhone

До пошуків вимкненого Apple iPhone краще підготуватися заздалегідь, інакше шукати пристрій буде набагато складніше. Спростити собі життя зможуть власники яблучних гаджетів із версією iOS 7 і вище. Усі вони підтримують популярну функцію «Знайти iPhone».

У деяких пристроях вона може бути ввімкнена за замовчуванням, але для підстраховки краще перевірити ще раз цей момент. Після активації розташування смартфона буде визначатися в реальному часі.

Алгоритм активації гранично простий: заходимо в налаштування, переходимо в iCloud, знаходимо і активуємо «Знайти iPhone», якщо опція не активована до цього часу.

Якщо вимкнений телефон загубився, вбиваємо в браузері адресу iCloud.com і дивимося доступну інформацію. Сервіс відразу показує місце розташування увімкненого гаджета або останню локацію перед тим, як смартфон вимкнули або у нього розрядився акумулятор.

При заздалегідь підключеній послузі «Знайти iPhone» доступна активація «Режиму пропажі». Відзначити пристрій як зниклий можна навіть при вимкненому «айфоні». Відразу після включення гаджета «Режим пропажі» автоматично блокується.

Як знайти телефон «Айфон», якщо він вимкнений

Як знайти вимкнений телефон Windows Phone

У смартфонів Windows теж є своя система пошуку. Назва гранично проста і зрозуміла – Find my phone. Опція починає працювати, якщо ви хоча б раз увійшли в обліковий запис Microsoft із мобільного пристрою.

Із метою економії енергії функція переведена в неактивний режим, тому її запускають у примусовому порядку. Для цього потрібно зайти в налаштування, перейти в «Пошук телефону» і активувати дві доступні опції:

  1. Перша – прискорення з’єднання зі службами. Вона відповідає за зв’язок із телефоном через push-повідомлення. Це особливо актуально при платі за вхідні sms-повідомлення і в разі обмежень на їхню кількість.
  2. Друга – фіксація локації раз на декілька годин. Ця опція стане в пригоді, щоб відстежити переміщення смартфона в разі крадіжки. Якщо телефон розрядився або виявився поза зоною доступу, може бути, що він знаходиться поруч з вами або в іншому, але знайомому і безпечному місці.

Відстежити місце розташування смартфона допомагає сайт https://login.live.com/. Після переходу досить вибрати пристрій, щоб побачити його приблизне місце розташування на карті. Усі функції дистанційного керування працюють за таким же принципом, як і в інших ОС: є можливість зателефонувати за номером, видалити всі дані або заблокувати пристрій.

Як знайти вкрадений телефон, якщо він вимкнений

Що робити, якщо телефон вкрали

Коли точно відомо, що ви загубили телефон не вдома, у гостях або в кафе, потрібно готуватися до візиту в поліцію. Спочатку зберіть максимум доказів, що смартфон дійсно належить вам.

Для цього знадобиться все: чек, гарантійний талон, коробка, інструкція і будь-які інші речі, які прямо або побічно підтверджують права на власність. Якщо оплачували покупку картою, зверніться до продавця із проханням відновити документи.

Вийшло дістати дані про місцезнаходження? Також збережіть їх у цифровому або роздрукованому вигляді. За попередньо встановленим координатам поліції набагато легше відстежити зловмисника.

У поліції потрібно написати заяву про зникнення техніки. Бажано також взяти документ про те, що у вас прийняли цю заяву. Заздалегідь збережіть копії документів, які передали в поліцію разом із заявою. Про всяк випадок візьміть їх із собою в день звернення.

Як тільки виявилася пропажа, блокуйте SIM-карту. Найбільш надійний спосіб – звернутися в офіс оператора. Технічно, у провайдера мобільних послуг є можливість відстежити місце розташування вкраденого телефону, але роблять вони це тільки за запитом слідчого комітету. Всі рядові громадяни з аналогічним проханням, на жаль, отримують відмову.

Як знайти вимкнений телефон за IMEI

Як відстежити телефон за IMEI

У кожного смартфона є унікальний код IMEI із 15 цифр. Зазвичай його вказують на коробці і додають із наклейкою на внутрішню частину корпусу під батареєю. Дізнатися IMEI можна також, якщо набрати комбінацію *#6#.

За допомогою цієї цифрової комбінації і пошукових програм виходить визначити місцезнаходження пристрою, а також його статус: загублений, вкрадений, у розшуку.

Цей спосіб спрацює, якщо на увімкненому пристрої попередньо була активована функція GPS. У цьому випадку знайти гаджет за кодом вийде навіть якщо зловмисники виймуть із нього сім-карту.

На жаль, самостійно знайти телефон за IMEI не вийде. Для цього потрібно подавати заяву в поліцію. Тільки працівники правоохоронних структур мають право звернутися із запитом до провайдера, у якого є така технічна можливість.

Увага! Пошук за IMEI актуальний тільки для активованого телефону. Якщо пристрій повністю вимкнено, GPS сигнал відсутній і виявити пристрій не вдасться.

Програми для пошуку

Знайти загублений або вкрадений телефон за IMEI також можна за допомогою спеціально розроблених утиліт. На жаль, їхня ефективність залишається під питанням. Дані мобільних провайдерів згруповані в бази і надійно захищені. Безкоштовно і вільно користуватися цією інформацією не вийде, хоча багато розробників програмного забезпечення заявляють таку можливість.

 Увага! Не довіряйте додаткам, які пропонують знайти мобільний телефон за IMEI через SMS. Зазвичай так діють шахраї.

Хочете протестувати утиліту для пошуку? Використовуйте програми, які працюють з даними, отриманими безпосередньо від власника гаджета. Відповідний приклад – програма IMEI-Poisk 2.0. Ця утиліта визначає координати смартфона і час останнього використання техніки за 15-значним кодом.

Що зробити для безпеки, коли щойно купив телефон

Захистити дані

  1. Перевірте опцію блокування смартфона в дистанційному режимі. Вона допоможе заблокувати доступ у разі крадіжки і стерти цінну інформацію.
  2. Для входу придумайте складний PIN-код або активуйте доступ за біометричними даними. У разі крадіжки зламати такий телефон буде набагато складніше.
  3. Налаштуйте резервне копіювання даних мінімум раз на тиждень. Це єдиний спосіб зберегти цінну інформацію в разі втрати або крадіжки пристрою.
  4. Зберігайте фотографії, документи та відео в хмарі, а не на смартфоні. Це зручно, адже вся важлива інформація зберігається при необхідності терміново стерти дані у віддаленому порядку.
  5. Знайдіть на коробці або на корпусі під батареєю код IMEI і перепишіть його. Якщо батарея незнімна, а коробки давно немає, наберіть комбінацію *#06#.

Як можна знайти телефон, якщо він вимкнений

Активувати функцію відстежування місцезнаходження

Андроїд

По суті терміни GPS, геолокація і місце розташування означають одне і те саме. Для активації потрібно зайти в меню швидкого доступу, знайти пункт локація, GPS або розташування і зробити опцію активною.

Після активації відкриваємо додаток, у якого є доступ до визначення локації смартфона. Наприклад, Google-карти. Натискаємо кнопку «місце розташування» і дозволяємо додатку доступ до мобільного телефону.

Для розширених налаштувань місцеположення заходимо в меню швидкого доступу, натискаємо пункт GPS або локація і утримуємо палець протягом 1-2 секунд. Після цього відкриваються додаткові налаштування, які легко змінити при необхідності.

Айфон

Для активації геолокації в «айфоні» потрібно зайти в «Налаштування», перейти в розділ «Конфіденційність» і вибрати пункт «Служби геолокації». Якщо опція неактивна, пересунути повзунок із крайнього лівого у крайнє праве положення. Якщо після цього повзунок «позеленів», це свідчить про те, що визначення місцеположення працює нормально.

Для безпеки рекомендуємо активувати додаткові функції: «Пошук мережі», «Часовий пояс», «Знайти iPhone», «Облік руху» і «Калібрування компаса».

Обов’язково введіть обмеження на зміну налаштувань у меню гаджета. Для цього треба зайти в «Налаштування», вибирайте розділ «Основні» і пункт «Обмеження», введіть заздалегідь встановлений пароль. Далі переходите в розділ “Конфіденційність” і вибираєте пункт «Служби геолокації».

Переконайтеся, що всі необхідні опції активовані, а навпроти пункту «Заборонити зміни» встановлена ​​галочка. Перед тим, як заборонити зміни, ще раз переконайтеся, що ви заздалегідь активували функцію «Знайти iPhone».

Якщо всі налаштування виставлені коректно, ніхто, крім вас і людини, якій ви додатково повідомили код для підстраховки, не зможе відключити визначення місцеположення в «айфоні». Функція геолокації для сторонніх людей весь час буде неактивною.

Як знайти вимкнений телефон за номером

Захистити паролем

Андроїд

Для захисту PIN-кодом, паролем або графічним ключем заходимо в «Налаштування», вибираємо розділ «Безпека» і пункт «Блокування екрану».

Після вибору способу графічний ключ, пароль або пін-код потрібно ввести два рази, щоб система переконалася у відсутності помилки.

Основні способи захисту всього три – це графічний ключ, пароль і пін-код. Перший варіант – з’єднання точок на екрані в обраній послідовності. Для пароля підходять будь-які символи, а пін-код може складатися тільки з цифр.

Айфон

Для налаштування пароля всі власники iPhone X і моделей наступних поколінь, а також всі, у кого є iPad з технологією Face ID, переходять у «Налаштування», де вибирають пункт «Face ID і код-пароль».

Власники більш ранніх моделей заходять у таке саме меню з назвою «Touch ID і код-пароль». Для активації функції потрібно натиснути «Увімкнути код-пароль».

За замовчуванням пароль складається з шести цифр, у налаштуваннях є можливість вибрати чотиризначну комбінацію, а також довільний цифровий або буквено-цифровий варіант.

Щоб поміняти стару комбінацію на нову, потрібно ввести обраний варіант два рази.

Способи знайти телефон

Використовувати Touch ID

Способи знайти втрачений телефон

В основі роботи системи – сканер для відбитків пальців. Завдяки унікальним біометричним даним ніхто, крім власника смартфона, не зможе отримати доступ до пристрою.

Технологію Touch ID підтримують більш ранні моделі «айфонів»: 5s, 6, 6 Plus, а також iPad mini 3 і iPad Air 2. Усі новіші версії, починаючи від серії X, підтримують технологію Face ID, але Touch ID ще не здає свої позиції .

В інтернеті вже є інформація про те, що Apple планує повернути технологію у 13-й версії «Айфона» і розмістити сканер відбитків пальців прямо під дисплеєм.

При цьому нове розблокування смартфона через Apple Watch в 14.5 версії iOS дає зрозуміти, що користуватися Face ID доведеться ще мінімум рік. Хоча, знаючи непередбачуваність Apple, неважко припустити, що ситуація може змінитися в будь-який момент.

Пошук вимкненого телефону залишається непростим завданням навіть у наш час високих технологій. Без проблем знайти гаджет вийде тільки якщо заздалегідь вмонтувати в нього спеціальний чіп.

Коли смартфон включений, визначити місце розташування техніки та власника набагато легше. Це можна зробити за допомогою SIM-карти, GPS або IMEI-коду.

Зображення взяті з джерел: pixabay.com.

Вам сподобалася стаття?

0