ru
ua
ru
ua

Кращі фітнес-браслети 2021: ТОП-5 моделей

Якщо ви захоплюєтеся ЗСЖ, займаєтеся спортом і хочете аналізувати свою фізичну активність, фітнес-браслет впорається з цим завданням краще за інших гаджетів.

Сучасні наручні трекери для спорту вміють:

І це ще не все. Детальніше про те, що вміють найкращі фітнес-браслети 2021 року, читайте далі.

На що здатні найкращі фітнес-браслети

 1. Автоматично фіксують рух за допомогою акселерометрів. Саме цей датчик повідомляє, скільки кроків пройшла людина, яку відстань вдалося подолати, а також кількість витрачених калорій і тривалість тренування.
 2. Майже у кожної моделі сучасного трекера є функція моніторингу сну. З її допомогою пристрій фіксує тривалість сну, розбиває його на фази і формує індивідуальні рекомендації.
 3. Розумний будильник вібрує на руці і будить тільки господаря гаджета, а не тих, хто спить поруч. І спрацьовує він не в точно призначений час, а на кілька секунд раніше або пізніше, під час менш глибокої фази сну.
 4. Датчик пульсу допомагає контролювати серцеві скорочення в режимі реального часу і займатися в найефективнішій зоні пульсу протягом всього тренування. Про вихід за верхню чи нижню межу цієї зони трекер повідомляє за допомогою вібрації.
 5. Підрахунок калорій. За основу програма бере денну активність людини. Деякі моделі окремо вважають спожиті калорії, показують баланс білків, жирів, вуглеводів і допомагають вести повноцінний щоденник харчування.
 6. За допомогою повідомлень трекер повідомляє про вхідний дзвінок або СMC на смартфоні. Легка ненав’язлива вібрація сигналу не відволікає від тренувань. Деякі трекери можуть відключати звук на смартфоні і навіть відхиляти виклик, щоб не вибиватися з ритму тренувального процесу.

У топових, флагманських моделей можливості ще цікавіше і ширше:

 • передавання даних тренеру і лікарю;
 • контроль прийому ліків, води;
 • прогноз погоди;
 • віддалене управління камерою і програвачем смартфона;
 • використання у якості плеєра або гарнітури за допомогою технології Bluetooth;
 • відстеження параметрів менш популярних спортивних режимів, наприклад, плавання, йога або веслування;
 • модуль NFC для безконтактної оплати;
 • функція GPS фіксує відстань, швидкість і місце розташування;
 • також передбачена ЕКГ і контроль частоти дихання;
 • вимірювання артеріального тиску, температури і навіть потовиділення.

Як вибрати фітнес браслет

Що краще: фітнес -браслет чи смарт -годинник

Гаджети, які ми носимо на руці, стали розумними завдяки програмному забезпеченню. Фітнес-браслети працюють на основі мікрокоду. Він збирає інформацію з датчиків і ретранслює на смартфон.

Сучасний смарт-годинник працює на операційній системі, де передбачений інтерфейс і сенсорний дисплей.

Щоб ви чітко розуміли, що краще: фітнес-браслет або смарт-годинник, ми розповімо про чотири головні відмінності між ними.

 1. Відмінність перша – період автономної роботи. Спортивний браслет не виконує велику кількість ресурсномістких завдань, тому легко протримається без підзарядки 1-1.5 місяці. Смарт-годинник, як і смартфон, у режимі інтенсивного використання розряджаються за 1-2 дні.
 2. Відмінність друга – функції. У фітнес-браслетів усі вони орієнтовані виключно на спорт і ЗСЖ. Смарт-годинник більш універсальний. Вони підтримують усі функції трекера, але також синхронізуються з іншими гаджетами і працюють із додатками. Фактично, хороший брендовий smart-годинник можна вважати повноцінною заміною смартфона.
 3. Відмінність третя – вага. Більшість девайсів для фітнесу легкі і компактні і майже не відчуваються на руці, наприклад, під час пробіжки. Смарт-годинник відрізняється більш помітними габаритами, важче, більшість користувачів знімають їх відразу, як приходять додому.
 4. Відмінність четверта – вартість. Зазвичай смарт-годинник дорожчий від трекерів на кілька порядків. На вартість впливають технічні можливості, а також бренд і додаткові прикраси, наприклад, використання в обробці корпусу золота, платини або дорогоцінних металів.

Якщо вам потрібен багатофункціональний пристрій на зразок смартфона з більшістю схожих функцій – ваш варіант смарт-годинник.

Якщо ваша мета – гаджет для спорту, оптимальним рішенням стане фітнес-трекер. Залишається тільки визначитися з вибором однієї з моделей. Про найбільш просунуті з них розповімо прямо зараз.

Що краще фітнес браслет або смарт-годинник

ТОП-5 найкращих фітнес-браслетів 2021

Xiaomi Mi Band 5

Фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 5

Фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 5

Браслет з кольоровим динамічним дисплеєм діагоналлю 1.1 дюйма, магнітною зарядкою і точними датчиками. У вашому розпорядженні 100+ анімованих циферблатів із персонажами з мультфільмів і аніме.

Наприклад, 24-годинний моніторинг сну допоможе підвищити якість вашого відпочинку, якщо ви спите не тільки вночі, але і протягом дня.

Покращений оптичний сенсор моніторить роботу серця, рівень стресу, а також розраховує індекс життєздатності PAI.

У порівнянні з попередньою версією розробники додали п’ять нових видів активності:

 • заняття на велотренажері;
 • стрибки зі скакалкою;
 • заняття на гребному тренажері;
 • кардіо на орбітреку;
 • тренування з йоги.

Всього у вашому розпорядженні 11 спортивних програм. Крім цього, девайс автоматично визначає біг і ходьбу, повідомляє про високий серцевий ритм, кожний новий пройдений кілометр і швидкість.

Браслет відстежує особливості серцевого ритму протягом дня, на підставі отриманих даних дає рекомендації щодо оптимальних добових навантажень, попереджає про нетипові зміни частоти серцевих скорочень. Вбудований PPG-датчик на 50% точніше, ніж у попередньої версії.

Додаткові функції Mi Band 5:

 • відтворення музики для максимального задоволення від кожного тренування;
 • пошук телефону економить ваш час і нерви;
 • відключення звуку, якщо не хочете відволікатися і потрібно займатися в тихому місці
 • режим «Не турбувати», щоб ніхто не порушив тренувальний процес;
 • розблокування телефону, одним рухом швидко, за долі секунди;
 • повідомлення про вхідний дзвінок, щоб не пропустити нічого важливого;
 • таймер незамінний, коли робите вправи з тимчасовими інтервалах;
 • календар полегшує планування тренувального процесу на тиждень, місяць і навіть на рік вперед;
 • нагадування про подію, щоб встигнути скрізь і вчасно;
 • сповіщення про повідомлення допоможе дізнатися від кого прийшло СМС прямо під час тренування;
 • нагадування про розминку, щоб дати бій сидячого способу життя;
 • прогноз погоди, який завжди поруч.

Mi Band 5 також можна використовувати для дистанційного керування камерою смартфона.

Час автономної роботи до 14 днів. Завдяки новому магнітному роз’єму не потрібно діставати трекер з ремінця.

Більш детальний огляд популярного фітнес-трекера Xiaomi Mi Band 5 дивіться на нашому ютуб-каналі:

За попередніми даними, уже в червні 2021 року компанія випустить шосту версію популярного браслета. Детальніше про новий гаджет читайте в статті-анонсі про Xiaomi Mi Band 6.

Xiaomi Mi Smart Band 4

Фітнес-браслет Xiaomi Mi Smart Band 4

Фітнес-браслет Xiaomi Mi Smart Band 4

Спортивний гаджет із вбудованим датчиком пульсу моніторить серцебиття і фази сну в режимі 24/7. На кольоровому дисплеї зручно переглядати повідомлення про дзвінки, смс і повідомленнях з додатків.

Вбудований трекінг активності плавання працює на глибині до 50 м, за точність показань у воді і під водою відповідає трьохосьовий гіроскоп і трьохосьовий акселерометр.

Одного заряду акумулятора вистачить на 20 днів використання. Але і це ще не все.

У ряді моментів Mi Band 4 повноцінно замінює персонального тренера:

 • стежить за пульсом у режимі реального часу, щоб ви не сачкували, але і не перевантажували свій організм;
 • розпізнає до п’яти стилів плавання, реєструє темп веслування, кількість гребків і ще 10 подібних показників;
 • відстежує кількість кроків і темп під час ходіння;
 • рахує витрачені калорії і пульс під час вправ з канатом.

Трекер Mi Smart Band 4 NFC підтримує функцію безконтактної оплати для швидких і безпечних платежів у супермаркетах, на заправках, кафе, в аптеках та інших місцях у десятках країн.

Samsung Galaxy Fit2

Фітнес-браслет Samsung Galaxy Fit2

Фітнес-браслет Samsung Galaxy Fit2

Браслет з AMOLED дисплеєм 1.1 дюйма, захищеним 3D-склом. Усі зображення чіткі і зрозумілі, не потрібно придивлятися, усі повідомлення легко зчитувати за долі секунди.

Завдяки дихаючому ремінцю, який вбирає вологу, у браслеті комфортно при будь-яких навантаженнях. Товщина 11.1 мм зробила гаджет не тільки тонше, але і зручніше від попередньої версії Samsung Galaxy Fit.

Водонепроникність на рівні 5 АТМ витримає нетривале потрапляння під дощ і навіть випадкове короткочасне занурення у воду.

Час роботи без підзарядки 21 день. Під час будь-яких кардіотренувань браслет автоматично відстежує ЧСС, час і витрачені калорії. Браслет також підкаже оптимальну тривалість, навантаження і темп під час фізичної активності, у тому числі і для силових вправ.

Для захисту від інфекцій Galaxy Fit нагадує, як часто потрібно мити руки, і контролює оптимальну тривалість цієї процедури.

За допомогою програми Samsung Health трекер відстежить динаміку і порадить, як поліпшити якість сну. Ця ж програма допоможе взяти під автоматичний контроль рівень стресу. Браслет підкаже, коли потрібно приділити хвилинку приємним дихальним вправам, щоб знизити навантаження на нервову систему.

Amico Go Run Thermometer Pulseoximeter ad Tonometer

Фітнес-браслет Amico Go Run Thermometer Pulseoximeter ad Tonometer

Фітнес-браслет Amico Go Run Thermometer Pulseoximeter ad Tonometer

Трекер для відстеження спортивної активності і стану здоров’я в режимі Non Stop. Виробник передбачив у пристрої датчик температури, гідро, магнітний і оптичний датчики для максимальної точності роботи всіх функцій.

Amico Go Run – справжня мінілабораторія. Браслет моніторить стан імунітету, електрокардіограму, вимірює артеріальний тиск, рівень кисню в крові і температуру тіла. А також відстежує фази сну, вважає витрачені калорії, кроки, пульс і стежить за оптимальним навантаженням під час гри у футбол, баскетбол, їзди на велосипеді, спортивного ходіння і бігу.

Go Run працює в зв’язці з безкоштовним і регулярно оновлюваним додатком WearFit 2.0, що завантажується з Play Market і App Store.

Honor Band 5

Фітнес-браслет Honor Band 5

Фітнес-браслет Honor Band 5

(На сайті є також моделі в синьому і чорному кольорі)

Трекер укомплектований сенсорним AMOLED екраном для інтуїтивно зрозумілої навігації, а також більш зручного відображення іконок і тексту. За допомогою програми HONOR Watch Face Store легко вибрати один із варіантів циферблату з оригінальним оформленням.

За вимір пульсу відповідає високотехнологічний датчик TruSeen 3.0, датчик SpO2 визначає рівень кисню в крові, а також оцінює, як тіло переносить інтенсивні навантаження, у тому числі і в умовах розрідженого повітря.

Всього у HONOR Band 5 передбачено десять режимів вимірювання анаеробних і аеробних навантажень. З їхньою допомогою браслет за короткий час видає індивідуальні рекомендації для підвищення ефективності тренувань.

HONOR Band 5 відмінно справляється з трекингом під час плавання. Шестиосьовий сенсор розпізнає брас, батерфляй, плавання на спині і навіть у вільному стилі. Браслет підраховує, скільки калорій витрачено під час запливу, яка дистанція пройдена і з якою швидкістю. За підсумками отриманих даних пристрій оцінює ефективність плавця за системою SWOLF.

За допомогою технології TruSleep трекер аналізує індивідуальні особливості, якість сну і готовий видати 200+ персональних рекомендацій у залежності від ситуації.

Якщо ви іноді або часто «втрачаєте» телефон, функція пошуку допоможе знайти гаджет менше, ніж за хвилину. На екрані трекера зручно читати повідомлення, нагадування, а щоб зробити селфі або звичайне фото, досить просто підняти руку.

Зображення взяті з джерел: pixabay.com, unsplash.com.

Вам сподобалася стаття?

0