ru
ua
ru
ua

LG Display презентував OLED-продукти на виставці SID | Новини

Провідний світовий розробник LG Display показав свої новітні досягнення в області розробки екранів для різних типів пристроїв. Презентація пройшла в рамках виставки SID (Society for Information Display) 2021.

Серед представлених розробок 83-дюймова OLED-панель нового покоління для телевізорів LG. Завдяки покращеній світловіддачі вона відрізняється яскравістю і максимізує передачу кольору і контрасту, забезпечуючи більш яскраву і природну якість зображення.

Також були презентовані гнучкі, поворотні і прозорі OLED-панелі, а також OLED на кремнії. OLEDoS це інноваційний дисплей наступного покоління, створений шляхом нанесення OLED поверх кремнієвих пластин, які використовуються для виготовлення напівпровідників. Його відрізняє надвисока роздільна здатність та яскравість при невеликій вазі.

Технологія OLED дає можливість використання сверхотонкіх панелей і різних конструкцій, які не вимагають блоку підсвічування.

Для максимального занурення геймерів був представлений 48-дюймовий OLED-екран з кінематографічним звуком, для відтворення якого не потрібні окремі динаміки.

У сегменті автомобільних дисплеїв компанія LG Display презентувала ряд продуктів, які показали можливе майбутнє автомобільних дисплеїв з використанням технології P-OLED. Дані продукти включають 12,8-дюймовий екран з можливістю повороту і надвеликий автомобільний дисплей, який об’єднує чотири дисплея в одну Т-подібну форму, що є новаторською розробкою, яка використовує переваги P-OLED.

При підготовці матеріалу використана інформація з офіційного сайту LG.

Вам сподобалася стаття?

0