ru
ua
ru
ua

ТОП-10 ігрових навушників: кращі геймерські моделі

У цій статті викладемо ТОП-10 ігрових навушників 2021 року – до нього увійшли найбільш просунуті моделі, відібрані на підставі критеріїв, які є пріоритетними для більшості геймерів:

 • зручна посадка – щоб ніде нічого не тиснуло, щоб вухам було комфортно і не жарко;
 • модифікується конструкція – складаний або від’єднуваний мікрофон, можливість регулювати положення амбушур і т.д.;
 • якість роботи мікрофона – особливо важливий момент;
 • опрацювання та деталізація звукової сцени.

Але перш розповімо, на які параметри і характеристики слід звертати увагу при виборі гарнітури для геймерів. Ними ж керувалися і ми в процесі складання власної збірки.

Як вибрати ігрові навушники

Перш за все, для ігрових навушників вкрай бажано наявність об’ємного звуку – підтримка 7.1 дозволяє гравцеві краще орієнтуватися на місцевості і визначати місце розташування джерел звуку в просторі. Для тих, хто грає в одиночні сюжетно-орієнтовані ігри, це не дуже важливий момент, в їхньому випадку можна обійтися звичайними стереогарнітурами. А ось для любителів спинномозкових мережевих шутерів цей пункт у пріоритеті.

Саме тому в наш ТОП-10 геймерських навушників потрапили переважно моделі з підтримкою об’ємного звучання.

Також варто приділити увагу таким пунктам:

 1. Частотний діапазон. Людина чує звуки в межах від 20 до 20 000 Гц – ось і беріть це за абсолютний стандарт. Якщо гарнітура може відтворювати звук аж до умовних 25-30 кГц, це всього лише маркетинг. Вона, можливо, і справді на це здатна, але ви від цього не виграєте нічого, тому що не почуєте.
 2. Тип підключення. Провідні моделі добре підходять із міркувань практичності, оскільки вам не доведеться періодами відволікатися на їх зарядку. З іншого боку, вам постійно буде заважати провід, і в цьому ключі бездротові навушники виглядають значно привабливіше, тому що такі моделі повністю позбавлені проводів. Оптимальним компромісом стануть ігрові навушники з комбінованим підключенням – такі моделі оснащені від’єднується проводом і мають вбудований акумулятор.
 3. Наявність мікрофона – обов’язкова, якщо ви хоча б зрідка граєте в ігри по мережі з друзями або незнайомцями.
 4. Чутливість – вона визначає максимальну гучність навушників. Для повнорозмірних гарнітур оптимально від 96 до 120 дБ.
 5. Акустичне оформлення – для ігрових навушників виключно закрите, щоб вам простіше було зануритися в процес і відсікти від себе сторонні звуки.
 6. Шумоподавление вітається, але його наявність сильно позначається на вартості девайса, тому, якщо бюджет обмежений, цим можна знехтувати. Навушники з активним шумозаглушенням гарні за рахунок того, що дозволяють повністю заглушити будь-які сторонні звуки, які можуть відвернути від ігрового процесу.
 7. Тип чашок – тільки повнорозмірні, ніяких накладних. Хоч повнорозмірні гарнітури і більш громіздкі, вони забезпечують більш зручну посадку, повністю охоплюють вухо і набагато краще підходять для тривалого носіння. Накладні в цьому плані сильно програють, ви кілька годин до ряду в таких не просидите.

ТОП-10 ігрових навушників: кращі геймерські моделі

Тепер, коли з цим розібралися, перейдемо безпосередньо до огляду моделей із нашого рейтингу кращих геймерських навушників 2021 року.

Вам може бути цікаво

Як вибрати навушники

Aula Hex 7.1

Відкривають нашу добірку литовські навушники із закритим акустичним оформленням – Aula Hex 7.1. Звучать «вуха» для своєї вартості цілком солідно, динамічний випромінювач забезпечує деталізовану звукову сцену в межах від 20 до 20 000 Гц.

Ігрові навушники Aula Hex 7.1

Aula Hex 7.1

Підключаються вони проводовим способом, але довжина шнура становить трохи більше 2-х метрів, так що проблем не виникне, якщо тільки ви не підключаєте комп’ютер до телевізора і не граєте з геймпада. Незважаючи на бюджетность Aula Hex 7.1, є ряд причин, чому ми їх включили в рейтинг ігрових навушників:

 • закрите акустичне оформлення реалізовано вкрай вдало і, незважаючи на відсутність активного шумозаглушення, гарнітура добре відсікає сторонні звуки;
 • максимальна вихідна потужність складає 100 mW, що дуже непогано для цієї цінової категорії;
 • всенаправлений мікрофон із поворотним механізмом дуже чітко передає людську мову, сторонніх шумів при правильному налаштуванні не спостерігається;
 • вони повністю сумісні з Android;
 • є підтримка об’ємного звуку 7.1;
 • важать всього 315 грамів, завдяки чому підходять для тривалого носіння і не спричиняють втому.

Оголів’я регулюється за висотою, а мікрофон можна від’єднати, що робить дану модель досить універсальною. Якість матеріалів гідна – шкірозамінник у поєднанні з пластиком виглядають непогано, але це все ж бюджетний ціновий сегмент, так що чудес чекати не доводиться – через 2-3 роки активної експлуатації кожзам обов’язково розтріскається і його доведеться міняти. Проте, знайти щось краще за ту ж ціну буде досить складно – у цьому плані литовці великі молодці.

HyperX Cloud Stinger Core PC Black

Бренд HyperX з’явиться в нашому ТОПі ігрових навушників двічі, тому що цей виробник один із небагатьох, хто створює дійсно якісні гарнітури для геймерів. Cloud Stinger Core PC – універсальні дротяні навушники, які сумісні з усіма популярними екосистемами:

 • Windows 10;
 • Android;
 • ОС від Apple;
 • PlayStation.

Самі ігрові навушники виконані в класичному чорному кольорі, вони виглядають строго, лаконічно і нейтрально, без дешевих спроб пограти в «агресивність», як це зараз роблять багато брендів-конкурентів. Поверхня зроблена з матового софт-тач пластику, який дуже приємно відчувається тактильно. Чашки великі, масивні, вони повністю охоплюють вушну раковину, забезпечуючи високий рівень комфорту при носінні.

Навушники HyperX Cloud Stinger

HyperX Cloud Stinger Core PC Black

Звучать ці ігрові навушники теж вельми переконливо – звук гранично чистий як на нижніх, так і на верхніх частотах, що дозволяє з високою точністю визначати місце розташування різних об’єктів у просторі. Характеристики цієї моделі виглядають так:

 • чутливість – 99 дБ;
 • діапазон частот – 20 – 20 000 Гц;
 • імпеданс – 16 Ом.

Пристрій запису теж високої якості – навушники оснащені односпрямованим конденсаторним мікрофоном, який має чутливість -41.5 дБ, а його діапазон частот становить 50 – 18000 Гц. Правда, є нюанс – мікрофон незнімний, він надійно прикріплений до довгої ніжки, яку можна загорнути вгору, але зняти не вийде.

Logitech Wired Gaming Headset G332

Із виходом навушників Logitech G332 закінчилася ера домінування легендарних G230, які до цього були одними з найпопулярніших моделей на ринку взагалі. Нові Logitech G332 отримали ряд удосконалень:

 • діаметр драйвера збільшили з 40 мм до 50 мм;
 • рівень звукового тиску збільшили з 90dB/mW до 107dB/mW;
 • поліпшили дріт – він тепер не заплутається;
 • додали підтримку голосових команд;
 • реалізували сумісність із ігровими приставками Sony PlayStation і Microsoft Xbox.

Але є один момент, в якому відбулася деградація, – Logitech G332 не отримали активного шумозаглушення, хоча в G230 воно було. За іншими критеріями новинка в рази краще за свого попередника і відчутно перевершує його за якістю звукової сцени.

Повнорозмірні навушники Logitech Wired Gaming Headset G332

Logitech Wired Gaming Headset G332

До речі, чималою перевагою цих навушників є маса – вони важать всього 259 грамів, завдяки чому їх можна спокійно носити по 4-6 годин до ряду, і не випробовувати навіть найменших симптомів втоми. Над ергономікою G332 серйозно попрацювали – навушники зручно сидять на голові і дозволяють тонко підлаштовувати висоту оголів’я, тому вони заслужено потрапляють у наш ТОП ігрових гарнітур на 7-е місце.

SteelSeries Arctis 1 Wireless

Бездротова гарнітура з власним протоколом передачі даних, яка працює на частоті 2.4 ГГц, що забезпечує високоякісну передачу звуку без спотворень і мінімальної затримки при підключенні за допомогою телефону. Дизайн девайса максимально стриманий – корпус виготовлений із матового пластика, він має округлі обтічні риси без будь-яких яскравих акцентів. Амбушури чималі, за рахунок чого вони повністю охоплюють вуха і забезпечують непоганий рівень пасивної шумоізоляції. Внутрішнє оздоблення амбушур виготовлена ​​з піни з ефектом пам’яті, завдяки чому навушники SteelSeries Arctis 1 адаптуються під індивідуальні анатомічні особливості власника.

SteelSeries Arctis 1 з бездротовим підключенням

SteelSeries Arctis 1 Wireless

Технічні характеристики пристрою забезпечують чисте звучання без спотворень на всьому діапазоні частот у межах від 20 до 20 000 Гц. І навіть якщо вас щось не влаштує в оригінальному звуці, для цієї гарнітури існує спеціалізована утиліта SteelSeries Engine. Вона забезпечує можливість глибокого налаштування за допомогою шестисмугового еквалайзера – ви можете вибирати готові звукові профілі або створити власний, викрутивши повзунки так, як вам більше подобається, намацавши ідеальне поєднання дослідним шляхом. З інших «приємностей» – кнопка тестування мікрофона, яка дозволяє послухати власний голос тут же.

До комп’ютера або ноутбука гарнітура підключається через радіоканал, але за необхідності ви можете використовувати стандартне дротове підключення через mini-Jack. При бездротовому підключенні навушники відпрацьовують від 16 до 20 годин, в залежності від рівня гучності і типу музики, яку слухаєте.

Чи можна вважати, що SteelSeries Arctis 1 Wireless – це кращі бездротові ігрові навушники за весь час? Навряд, адже вони програють топовим моделям від JBL і Sennheiser, але їх однозначно можна вважати одними з кращих.

JBL Quantum 100 White

Повнорозмірні дротяні навушники від легендарної компанії JBL, орієнтовані на масового користувача за рахунок оптимального співвідношення вартості та якості. Дизайн стриманий, без яскравої геймерскої атрибутики – вишуканий білий колір і мінімалістичні форми. Єдине, що може кидатися в очі – логотип на чашках із рифленою текстурою, але він практично не помітний.

Навушники JBL Quantum 100 White виготовлені з пластику – тут геть відсутні металеві деталі, за рахунок чого гарнітура дуже легка і зручна – усього 220 грамів ваги. Оголів’я регулюється, тож ви легко зможете налаштувати розмір навушників під індивідуальні особливості голови.

JBL Quantum 100

JBL Quantum 100 White

Технічні характеристики цілком стандартні як для навушників цій ціновій категорії:

 • частота відтворення – 20 20000 Гц;
 • імпеданс – 32 Ом;
 • чутливість – 96 дБ;
 • максимальна потужність – 20 мВт.

Закрите акустичне оформлення в зв’язці з 40-міліметровими драйверами забезпечує якісний, чистий, природний і об’ємний звук – у цьому плані компанія JBL, як і завжди, демонструє вищий пілотаж.

Якщо популярні ігрові гарнітури з їх яскравим і агресивним дизайном вас не приваблюють, якщо ви хочете чогось стриманого і елегантного, то JBL Quantum 100 White – найкращі ігрові навушники у вашому випадку, більш якісну модель відшукати буде складно. Вони зручні, неймовірно легкі, оснащені хорошим мікрофоном, здатні відтворювати об’ємний звук і при цьому виглядають напрочуд привабливо – так, як і повинен виглядати преміальний девайс.

Вам може бути цікаво

Як вибрати ігрову мишу в 2021

Hator Hellraizer Black/Gold

Серед бюджетних гарнітур це, мабуть, найкраща модель – усього за 25 доларів ми отримуємо повнорозмірні провідні навушники, сумісні з будь-якими пристроями на базі Android і iOS. Для своєї вартості Hator Hellraizer демонструють прямо-таки непристойні амплітудно-частотні характеристики, відтворюючи звук у межах від 15 до 25 000 Гц. При цьому опір гарнітури складає 20 Ом, що робить її універсальним рішенням для підключення до стаціонарної техніки і портативних гаджетів.

Недорогі навушники Hator Hellraizer

Hator Hellraizer Black/Gold

До характерних переваг цієї моделі можна віднести:

 • мікрофон, що відкючається;
 • діаметр динаміків – 50 мм;
 • важать всього 260 грамів;
 • вихідна потужність навушників складає 20 мВт;
 • чашки повністю охоплюють вухо, мають комфортну посадку;
 • амбушури виготовлені з якісної екошкіри.

Із недоліків варто відзначити тільки відсутність підтримки об’ємного звучання і невелику довжину дроту – усього 1.5 метра. Для тих, хто купує навушники під стаціонарний ПК, це навряд чи буде проблемою. Якщо ж ви любите грати на великій відстані від телевізора або системного блоку – доведеться докупити спеціальний перехідник. В іншому це прекрасні навушники, які триразово окупають свою вартість як за якістю звуку, так і за надійністю конструкції.

HyperX Cloud II Wireless Black-red

Знамениті «Клаудіо» другої ревізії, які свого часу зірвали джекпот із продажу. Це повнорозмірні навушники, що підключаються до комп’ютера через радіоканал. Гарнітура виконана за класичною схемою 2.0 – у кожній чашці розташовано по одному неодимовому магніту діаметром 53 мм, а діапазон відтворюваних частот тут з лишком перекриває можливості людського слуху – пристрій відтворює звук у межах від 15 до 25 000 Гц, причому деталізація звуку вкрай висока як «на низах», так і «на верхах».

Гарнітура для геймерів HyperX Cloud II Wireless

HyperX Cloud II Wireless Black-red

Розглянемо основні переваги цієї моделі:

 • навушники сумісні з усіма актуальними платформами;
 • дуже якісний односпрямований мікрофон конденсаторного типу, здатний передавати звук в межах 50 – 6 800 Гц;
 • амбушюри виготовлені з якісного шкірозамінника, який добре витримує агресивну дію навколишнього середовища і не тріскається навіть через 2-3 роки активної експлуатації;
 • у комплекті йде вбудована звукова карта, що забезпечує підтримку багатоканального об’ємного звуку 7.1;
 • дуже глибокий і насичений бас;
 • алюмінієва рама дуже міцна і жорстка, через що випадково погнути навушники досить складно;
 • вкрай зручна посадка – закрита конструкція і щільні амбушури притискаються щільно і під час різких рухів з’їжджати в сторони;
 • наголів’я можна регулювати в широкому діапазоні – хороша новина для власників великої голови.

Зрештою, це повністю бездротова ігрова гарнітура, що підключається через радіоканал, за рахунок чого досягається мінімальний час відгуку і безпрецедентна стабільність з’єднання. На одному заряді HyperX Cloud II Wireless можуть працювати близько 30 годин, завдяки чому їх вистачає в середньому на 2-3 тижні, залежно від інтенсивності використання.

Якщо ви запитаєте, як вибрати ігрові навушники, щоб вони прям ідеально підходили для тих, кому важливо з високою точністю позиціонувати джерела звуку в просторі, то ми обов’язково порадимо ці бездротові «Клаудіо». При активному об’ємному звучанні 7.1 ви легко зможете визначати не тільки напрямок, де знаходяться противники, а й приблизну відстань, що на практиці дасть відчутні переваги під час битв.

Sennheiser GSP 370

Футуристичні ігрові навушники від компанії Sennheiser, добре відомої кожному поважному аудіофілу. GSP 370 виконані в акуратній монохромній кольоровій гамі і, незважаючи на незвичайний дизайн форми, справляють враження злегка модернізованої класики. Конструкція гарнітури виготовлена ​​з товстого і дуже якісного пластику, який відрізняється високою гнучкістю і пружністю – навушники виглядають міцними і монолітними, як і личить пристрою преміум-класу.

Навушники Sennheiser GSP 370

Sennheiser GSP 370

Пройдемося за ключовими перевагами Sennheiser GSP 370:

 1. Без кабелю гарнітура працює понад 100 годин, тому її можна використовувати місяцями, геть забувши про якісь там зарядках і дроти. У плані автономності це одні з найкращих навушників для геймерів у принципі.
 2. Підключаються через Bluetooth, завдяки чому при необхідності їх можна підключити і до смартфону.
 3. Фірмове програмне забезпечення Gaming Suite дозволяє дуже гнучко налаштовувати еквалайзер, регулюючи звук під свої потреби і переваги.
 4. Є підтримка звуку 7.1, причому тут він реалізований на 10 голів вище в порівнянні з більшістю моделей гарнітур на ринку.
 5. Еталонні амплітудно-частотні характеристики дозволяють випробувати найчистіший акустичний катарсис в перші години після початку використання. Вам доведеться звикнути до того, що звук тепер буде настільки крутим і деталізованим.
 6. Важать всього 285 грамів – для пристрою такого класу це дуже мало.
 7. Мікрофон мовної якості забезпечить достовірну передачу всіх ваших слів з інтонацією без будь-яких спотворень.

Ну і зручність – Sennheiser GSP 370 можна вважати найбільш зручними ігровими навушниками у 2021 році. Вони щільно сидять на голові, але при цьому не тиснуть. Конструкція дуже простора, вашим вухам буде комфортно навіть через 7-8 годин активного використання, і це головний козир цієї моделі. Дизайнери виконали велику роботу і, швидше за все, натерли собі чимало мозолів під час роботи над ергономікою цих ігрових навушників.

Вам може бути цікаво

Обираємо ігровий монітор

Razer Blackshark V2 Black

Одна з найяскравіших моделей із лінійки ігрових повнорозмірних навушників Kraken, які підтримують 7.1-канальний звук із технологією THX Spatial Audio. Характерні особливості:

 • 50-міліметрові титанові динаміки Razer TriForce забезпечують еталонний звук;
 • фірмовий кардіоїдний мікрофон Razer HyperClear;
 • амбушури з ефектом пам’яті;
 • діапазон частот – від 12 до 28 000 Гц;
 • важать всього 262 грами.

У наш ТОП навушників для ігор ця модель потрапляє завдяки дуже деталізованій звуковій сцені й підтримці технології THX Spatial Audio, яка забезпечує високу точність позиціонування в просторі при ввімкненому об’ємному звуці.

Razer Blackshark V2

Razer Blackshark V2 Black

Підключається гарнітура за USB через зовнішню звукову карту, яка йде в комплекті. Для тонкого налаштування навушників можна використовувати фірмове програмне забезпечення Razer Synapse – тут є можливість налаштовувати і зберігати власні звукові профілі, регулювати еквалайзер і т.д. Razer Blackshark V2 Black – чудові провідні повнорозмірні навушники, у яких якісний мікрофон і близькі до еталонних амплітудно-частотні характеристики.

Real-El GDX-7800 Black-Red 7.1 Virtual

Закінчуємо наш ТОП-10 ігрових навушників бюджетною моделлю від Real-El, GDX-7800. При вартості трохи більше 20 доларів США, ця гарнітура має масу переваг:

 • діапазон частот становить 20 – 20 000 Гц;
 • закрите акустичне оформлення;
 • зручна посадка;
 • непогана якість матеріалів, з яких виготовлений корпус і амбушури;
 • дуже хороший всенаправлений мікрофон із частотами 30-16 000 Гц;
 • є підтримка Virtual Surround 7.1;
 • якісна збірка.

Із мінусів можна відзначити хіба що відсутність активного шумозаглушення і занадто вже яскравий дизайн, який не всім припаде до смаку. Але в цьому ціновому сегменті очікувати наявності шумодава було б щонайменше наївно.

Ігрова гарнітура Real- El GDX-7800

Real-El GDX-7800 Black-Red 7.1 Virtual

До речі, важать навушники Real-El GDX-7800 трохи більше 350 грамів, через що можуть не підійти тим, хто звик до легких повнорозмірним моделей. При тривалому носінні можуть викликати втому, але це досить індивідуальний момент. Якщо вас цікавить саме бюджетна акустика, до цієї гарнітурі варто придивитися краще – для бренду Real-El випуск цієї моделі став мало не дебютним, тому якість збірки і акустичні характеристики моделі GDX-7800 на висоті.

Якщо представлені в статті моделі не зацікавили, рекомендуємо також ознайомитися з відео від експертів ROZETKA:

Автор відео наочно демонструє навушники і надає детальні тести, що ілюструють усі переваги і недоліки конкретних моделей.

Фото взяті з джерел: unsplash.com.

Вам сподобалася стаття?

0