ru
ua
ru
ua

Як скачати відео з Facebook

У цій статті розбираємося, як завантажувати відео з Facebook на мобільні телефони, комп’ютери та ноутбуки. Показуємо тільки найпростіші, перевірені та справді дієві способи.

Як завантажити відео з Facebook

На Android або комп’ютер

Установка сторонніх програм не потрібна. Просто знайдіть відео, яке хочете завантажити на телефон. Натисніть на три точки в правому верхньому кутку і вибирайте пункт «скопіювати посилання».

Як скачати відео з Facebook на Android

Далі відкриваємо сайт Savefrom. У вікні вставляємо скопійоване посилання на відео і завантажуємо в зручному форматі. Якщо все пройшло добре, у панелі завдань почнеться скачування, а потрібне відео буде доступне в галереї відразу після завершення завантаження. Альтернативні варіанти сайтів для завантаження: Getfvid, FbDownloader, SaveAs.

 Іноді ролик не завантажується, а відразу відкривається в браузері в новій вкладці. Якщо це сталося, клікніть на відео правою кнопкою миші й вибирайте пункт «Зберегти відео як».

Чи можна завантажити відео з «Фейсбук »

На iPhone

Найпростіше використовувати зручний додаток MyMedia. Завантажити його можна за цим посиланням. Відразу після скачування переходимо в Facebook і знаходимо відео, яке ви хочете завантажити. Запускаємо відео, прямо під ним натискаємо кнопку «Поділитися» і в меню вибираємо пункт «Скопіювати посилання». Закриваємо Facebook і відкриваємо додаток MyMedia.

 Як скачати відео з «Фейсбуку» на «Айфон»

У самому низу вікна вибираємо пункт «Браузер» і пишемо в адресному рядку fbdown.net, переходимо за посиланням. У віконці вставляємо скопійоване посилання на відео з Facebook. Вибираємо зручний формат відео і натискаємо кнопку Download.

Як скачати відео з «Фейсбуку» на телефон

Щоб знайти завантажене відео вибираємо внизу вкладку Media, натискаємо на неї і перед нами відкривається галерея із завантаженими відео. Щоб перекинути відео в галерею iPhone, натискаємо на відео для виклику контекстного меню і вибираємо «Зберегти у фотоплівку».

Якщо цей спосіб не спрацьовує з якихось причин, спробуйте завантажити відео з Facebook через сайти-завантажувачі, якими користуються для скачування власники смартфонів на ОС Android.

Як завантажити відео з месенджера Facebook

Якщо хтось надішле вам відео в месенджері Facebook, файл можна буде завантажити через виклик контекстного меню простим натисканням правої кнопки миші.

Але домогтися бажаного результату нескладно. Викличте контекстне меню правою кнопкою миші прямо в месенджері. Вибирайте пункт «Подивитися код». Насправді, розбиратися в коді вам не доведеться, і це хороша новина.

Далі у відкритому вікні справа вгорі вибираємо пункт Network (Мережа). У вікні, знаходимо відео, що вас цікавить. Зазвичай у рядку з відео зазначений формат файлу Mp4. Далі натискаємо праву кнопку миші й вибираємо пункт «Відкрити в новій вкладці». Як тільки відкриється нова вкладка, відео автоматично збережеться в папці «Завантаження» на комп’ютері, ноутбуці або телефоні.

Як скачати відео із закритої групи «Фейсбуку»

Відкриваємо браузер Google Chrome, вставляємо в адресний рядок посилання на закриту групу та знаходимо відео, яке потрібно завантажити. Запускаємо відео, клікаємо правою кнопкою миші й вибираємо пункт «Показати URL відео».

Копіюємо посилання, вставляємо в рядок браузера і змінюємо в адресі www на букву m.

Як скачати відео із закритою групи Facebook

Натискаємо кнопку F12. У правій частині браузера з’явиться вікно, де потрібно вибрати вкладку Network (Мережа). Натискаємо підменю Media і відтворюємо відео.

На панелі праворуч з’явиться ім’я потрібного файлу. Двічі клікаємо на нього, щоб відео запустилось у новій вкладці. Клікаємо на три крапки в правому нижньому кутку, натискаємо «Завантажити» і чекаємо завершення завантаження.

Якщо ви зробили все правильно, ваше відео з’явиться в папці «Завантаження» і буде готове до відтворення на комп’ютері, ноутбуці або телефоні.

Зображення взяті з джерел: pixabay.com, youtube.com.

Вам сподобалася стаття?

0