ru
ua
ru
ua

Як вибрати відлякувач собак: усе, що потрібно знати покупцеві

Питання, як вибрати відлякувач для собак, може виникнути з різних причин. Але перш ніж вирушати в магазин, непогано дізнатися про особливості цього пристрою, його види і принцип дії. У цій статті ми розповімо про те, на що звернути увагу при виборі, а також поділимося рейтингом кращих пристроїв за версією користувачів.

Як вибрати відлякувач собак

Види пристроїв для відлякування тварин

Головним критерієм для поділу відлякувачів на види вважається принцип дії техніки. Тварину можна відлякати газовим балончиком, електрошокером або ультразвуковим приладом. Який відлякувач собак краще? Ультразвуковий прилад беззаперечно виграє в плані безпеки, ефективності й гуманності. Адже ультразвукові пристрої здатні відлякати тварину на відстані, при цьому не травмуючи її.

У цій статті ми детально розглянемо саме ультразвукові відлякувачі та їх особливості. Всі відлякувачі собак можна розділити на дві великі групи – стаціонарні й переносні (кишенькові). Часто ці прилади також класифікують за технічними характеристиками.

Ідеться про:

  • зони ураження – для мобільних відлякувачів дана величина становить 10-15 метрів, стаціонарна техніка здатна на більше;
  • звуковий тиск – середня сила ультразвуку дорівнює 120-140 дБ;
  • діапазон випромінюваних частот – чим ширше ця величина, тим комплексніша дія пристрою (дія може поширюватися не тільки на собак).

На якій частоті працює відлякувач собак

На якій частоті працює відлякувач собак

Звук відлякувача має частоту 25 кГц і працює за принципом динаміка. Як відомо, здорова людина здатна чути звуки в діапазоні від 12 до 20 кГц.

На відміну від людей, собаки більш чутливі: їх слух здатний вловити звукові хвилі більш широкого спектра (до 30-70 кГц).

Крім більшої чутливості до звуку, собаки також відрізняються більш вразливою барабанною перетинкою.

У тварин добре розвинений інстинкт самозбереження, тому вони якомога швидше віддаляються від джерела неприємного звуку, щоб не пошкодити органи слуху. Дані фізіологічні особливості й лягли в основу для розробки вуличних відлякувачів собак.

Вам може бути цікаво

Як вибрати акваріум

Відлякувач собак: який вибрати

Як вибрати відлякувач собак правильно? Найголовніше – врахувати ваші індивідуальні потреби і купити прилад із відповідними характеристиками. Перш за все, слід визначитися з вагою і розміром гаджета. Потрібен кишеньковий прилад, щоб убезпечити себе під час прогулянок? Зверніть увагу на мобільні відлякувачі. Хочете придбати надійний пристрій, який відлякає тварин і комах від вашого будинку? Придивіться до стаціонарних моделей.

Як вибрати відлякувач собак правильно

Що стосується технічних характеристик, варто враховувати:

  • частоту коливань – вибирайте пристрої, що працюють у діапазоні 20-40 кГц; більш низькі частоти можуть бути чутні людині, а більш високі може не розпізнати стара або хвора тварина;
  • зона дії – коливається від 5 до 20 метрів, вибір залежить виключно від індивідуальних потреб покупця;
  • тип живлення – заряд від USB, акумулятора або мережі.

Іноді на остаточний вибір моделі впливають додаткові функції. Кращі відлякувачі собак можуть бути оснащені ліхтариком, захисним механізмом від злодіїв або режимом звукової сирени для подачі сигналу в разі нападу зловмисників.

ТОП-5 кращих собачих відлякувачів: рейтинг 2021

Усе ще не визначилися, який відлякувач собак вибрати? Щоб полегшити завдання, ми склали рейтинг ультразвукових відлякувачів собак. До списку увійшли стаціонарні й переносні пристрої, які отримали позитивні відгуки покупців.

Відлякувач собак Dazer-2

Цей відлякувач собак може похвалитися ефективністю, надійністю і бездоганною репутацією. Прилад був розроблений спеціально для співробітників американської поштової служби. Прекрасно підійде не тільки для відлякування, а й для дресирування собак. Техніка пыдживлюється від батарейок, ресурсу яких вистачає на 1000 натискань. Максимальна дальність дії складає 7 метрів. Пристрій оснащений великим динаміком і знімною скобою для зручного носіння.

 Відлякувач собак Dazer-2

Відлякувач собак Dazer-2

Відлякувач собак Repeller AD-100

Найкращий відлякувач собак для тих, хто шукає бюджетну переносну модель. Заявлена ​​дальність дії приладу 15 метрів, але користувачі відзначають найбільшу ефективність на відстані 5-10 метрів. Джерелом живлення служать стандартні батарейки, а робоча частота дорівнює 25 кГц. Звуковий тиск відлякувача досягає позначки 150 Дб. Розміри приладу: 130х40х22 мм.

 Відлякувач від собак Repeller AD-100

Відлякувач собак Repeller AD-100

Стаціонарний PestBye Garden Protector

Продовжує наш рейтинг відлякувачів собак стаціонарний прилад від німецького виробника PestBye. Техніка призначена для захисту території від собак, кішок і білок в радіусі 85 квадратних метрів. Ультразвук автоматично спрацьовує при появі тварини завдяки вбудованому датчику руху. Тип живлення приладу – сонячна батарея. Пропонується два способи установки: за допомогою стійки в ґрунт або підвішування на паркан.

Стаціонарний PestBye Garden Protector

Стаціонарний PestBye Garden Protector

Ультразвуковий відлякувач собак Leaven LS-977

Класичний надійний ультразвуковий відлякувач без будь-яких надмірностей. Відмітна риса приладу – наявність вбудованого імпульсного переривника, що підвищує ефективність впливу. Зона дії відлякувача – 6 метрів, тип живлення – батарейки.

Ультразвуковий відлякувач собак Leaven LS-977

Ультразвуковий відлякувач собак Leaven LS-977

Відлякувач собак Dog Repeller ZF-853

Завершує наш рейтинг відлякувачів собак компактна модель від Dog Repeller ZF-853. Максимальна дальність дії приладу – 15 метрів. Два випромінювачі, розташовані на торці приладу, підсилюють ефективність дії. При натисканні на кнопку пуску, автоматично спрацьовує лазер, який допомагає точніше наводити гаджет на об’єкт. Тип живлення – батарейки Крона, заряду вистачає на 400-500 натискань. Приємний бонус – наявність ліхтарика, який можна використовувати одночасно з режимом ультразвуку.

 Відлякувач собак Dog Repeller ZF-853

Відлякувач собак Dog Repeller ZF-853

Упевнені, що тепер ви знаєте, як правильно вибрати відлякувач для собак, на які моделі звернути увагу. Сподобалася стаття? Ще більше читайте в нашому блозі.

Зображення взято з джерел: pixabay.com.

Вам сподобалася стаття?

0